Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.
В Україні 17 вересня відзначається День усиновлення – свято добра та дитячої надії.
Це вже традиційний день вшанування справжніх людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові.
Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок.
Сподіваємося, що з кожним роком кількість таких сімей та дітей в них буде збільшуватись. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але і найблагородніша місія людини. Висловлюємо слова подяки кожній родині, що відкрила дитині своє серце.
Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники! Висловлюємо Вам найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Ми пишаємося Вами!
З повагою,
Девладівський сільський голова Олена НЕЛІПА