У К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

_______________________________________________________________

 

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

 

Звіт про  виконання Девладівського сільського бюджету 
за  9 місяців  2021 року


                Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтею 78 Бюджетного Кодексу України, враховуючи висновки і пропозиції  постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська рада                  

                                            

                                                в и р і ш и л а:


1. Затвердити звіт про виконання  сільського бюджету за 9 місяців 2021 року  згідно з додатком 1 по доходах - у сумі 37 844 156,19 грн. і по видатках згідно з додатком 2  в сумі  37 458 173,29 грн., в тому числі:

загальний фонд сільського бюджету по доходах з урахуванням сум, одержаних  з  державного, обласного  та бюджетів інших рівнів - у сумі 37 484 457,15 грн. і по видатках з урахуванням сум, переданих бюджетам інших рівнів - у сумі 36 662 458,82 грн.;

спеціальний фонд сільського бюджету по доходах з урахуванням сум, одержаних  з  державного, обласного  та бюджетів інших рівнів у сумі 359 699,04 грн. і по видатках в сумі   795 714,47 грн.

        

       Сільський голова                                                     Олена НЕЛІПА

с. Девладове

26 листопада 2021 року

№  ___________/VIIІ

 

УКРАЇНА

 

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

 

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ  

  

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

    

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

     

________________________________________________________________

     

 

     

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

     

 

     

04556000000

     

     (код бюджету)

     

Про внесення змін до рішення сесії Девладівської сільської ради від 22.12.2020 року № 30-3/УІІІ «Про бюджет Девладівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

     

 

     

      Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний бюджет України на 2021 рік»,  Девладівська сільська  рада

     


     

ВИРІШИЛА:

     


     

Визначити на 2021 рік:

     


     

       доходи місцевого  бюджету у сумі 51 845 742,00 гривень, в тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету 51 659 212 гривень, доходи спеціального фонду місцевого бюджету 186 530 гривень., згідно з додатком 1 до цього рішення;

      

      видатки місцевого  бюджету у сумі 56 044 715, 16 гривень, в тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету 54 224 991, 16 гривень, видатки спеціального фонду місцевого бюджету 1 819 724 гриві;

      

        дефіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 2 565 779,16 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення

      

        дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 1 633 194 гривні згідно з додатком 2 до цього рішення;

      

      оборотний залишок бюджетних коштів місцевого  бюджету у розмірі   5 000 гривень, що становить 0,01 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

      

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 20 000 гривень, що становить 0,04 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

      


      

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

      

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

      

4. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 6 292 424 гривні згідно з додатком 6 до цього рішення.

      

5. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2021 рік:

      

1) до доходів загального фонду місцевого бюджету належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69-1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України 2021 рік»:

      

- освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 17914400 гривень;

      

-   базова  дотація в сумі 2 414 600 гривень;

      

-   дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 1 883 700 гривень;

      

-   інші субвенції з місцевого бюджету в сумі 362 587 гривень, в т.ч. :

      

     субвенція бюджету Девладівської сільської  територіальної громади на утримання соціальних працівників територіального центру в сумі 353 800 гривень;

      

      субвенція бюджету Девладівської сільської  територіальної громади для забезпечення роботи територіального центру в сумі 12 200 гривень;

      

      субвенція з обласного бюджету місцевим бюджетам на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраджали  внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 2 587 гривень;

      

     субвенція з обласного бюджету до місцевих бюджетів на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2021 році в сумі 29 000 гривень;

      

     - субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 99 000 гривень;

      

               - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості в сумі 246 000, 00 гривень;

      

               -  субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 439 725, 00 гривень;

      

               -  субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок

      


      

збройного конфлікту на сході України в сумі 200 700, 00 гривень;

      


      

             - субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та   заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного  бюджету   -  5700,00 гривень.

      


      


      

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 72 Бюджетного кодексу України.

      

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2021 рік:

      

1) у частині доходів є надходження, визначені статями 69¹ Бюджетного кодексу України:

      

- екологічний податок,

      

- грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності ,

      

- власні надходження бюджетних установ.

      

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

      

7. Установити, що у 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з  відповідними пунктами статті 69¹ та 71 Бюджетного кодексу України спрямовуються на реалізацію заходів, визначених згідно з частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з відповідними абзацами частини 1 пункту 7 цього рішення, спрямовуються відповідно на:

      

 - заходи з охорони навколишнього середовища (за рахунок джерел,        визначених 1,2 абзацами частини 1 пункту 6 цього рішення);

      

-  заходи з утримання бюджетних установ громади (за рахунок джерел, визначених  3 абзацом  частини 1 пункту 6 цього рішення).

      


      

8. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

      

        оплату праці працівників бюджетних установ;

      

        нарахування на заробітну плату;

      

        придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

      

        забезпечення продуктами харчування;

      

        оплата комунальних послуг та  енергоносіїв;

      

        соціальне забезпечення;

      

        поточні трансферти місцевим бюджетам;

      

        оплату енергосервісу.

      


      

9. Відповідно до ст. 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Бюджетного кодексу України дозволити Фінансовому відділу Девладівської сільської ради в межах поточного бюджетного періоду розміщувати тимчасово вільні кошти на депозитах з їх подальшим поверненням до бюджету до кінця поточного бюджетного періоду, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

      

10.  Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Фінансовому відділу Девладівської сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

      

11. Головним розпорядникам коштів місцевого бюджету об’єднаної територіальної громади забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

      

1) на виконання вимог наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014 р. № 836 «Про деякі питання затвердження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10.09.2014 р. за № 1103/25880 (зі змінами), забезпечити розробку проектів паспортів бюджетних програм і надати їх на погодження Фінансовому відділу Девладівської сільської ради протягом 30 днів з дня набрання чинності цим рішенням з метою їх затвердження протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

      

2)  здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

      

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

      

здійснити публічне представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2022 року;

      

оприлюднювати паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

      

4) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

      

5) забезпечення не ухильного виконання  вимог  Бюджетного  кодексу України  щодо  утримання  чисельності  працівників  та  здійснення  фактичних видатків на заробітну плату (включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород,

      

матеріальну допомогу) лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах;

      

6) затвердження лімітів споживання  енергоносіїв  у  натуральних показниках  для  кожної  бюджетної  установи,виходячи  з  обсягів  відповідних бюджетних асигнувань.

      

12. Враховуючи норми статті 23 Бюджетного кодексу України:

      

1) Надати право виконавчому комітету Девладівської сільської ради  своїми рішеннями  у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету,додаткові дотації та субвенції, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) за погодженням  з постійною комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Девладівської сільської ради з наступним затвердженням сесією сільської ради;

      

2) доручити фінансовому відділу Девладівської сільської  ради у межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі,  помісячно та в розрізі економічної класифікації видатків бюджету, а також в розрізі класифікації кредитування бюджету щодо надання кредитів з бюджету.

      

13. Фінансовому відділу Девладівської сільської ради у місячний термін від прийняття цього рішення подати на розгляд виконавчого комітету рішення про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках за кожною бюджетною програмою, виходячи із обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

      

14. Установити, що у 2021 році орендна плата бюджетних установ за оренду майна, що є спільною комунальною власністю сільської об‘єднаної територіальної громади, спрямовується до спеціального фонду бюджету громади, як власні надходження бюджетних установ в розмірі 100 відсотків.

      

15. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

      

16Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

      

17Оприлюднити дане рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України .

      


      


      


      

18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

      


      


      


      

       Сільський голова                                                  Олена НЕЛІПА

      


      

с. Девладове

      

26 листопада 2021 року

      

№         /VIII

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


                                                   У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

                                    КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

______________________________________________________________-

      

 П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 р. № 43-3/ VIIІ  « Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства “Мар’ївське ПАЕ” Девладівської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік» (зі змінами)

      


      

          Керуючись Бюджетним кодексом України, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань фінансів бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська рада

      

В И Р І Ш И Л А:

      


      

       1. Внести зміни до рішення сільської ради від 22.12.2020 р. №43-3/VIIІ «Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Мар’ївське «ПАЕ» Девладівської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік» (зі змінами), а саме:

      

     додаток 1 до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Мар’ївське «ПАЕ » Девладівської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік, викласти згідно додатку 1.

      


      

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

      

 

      

Сільський голова                                                   Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

26.11.2021 року

      

№  ­­­­________/VIII

      


      

                            

      

Додаток 1 до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства                        “ Мар’ївське “ПАЕ”  Девладівської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік

      


      


      

Обсяг фінансування Програми фінансової підтримки Комунального підприємства “ Мар’ївське “ПАЕ” Девладівської сільської ради  та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік

      

 

      

№ п/п

Комунальне підприємство

Обсяги фінансування грн.

Всього:

2021

КП « Мар’ївське «ПАЕ» 

 на поточні видатки

1176557,00

1176557,00

1.

Заробітна плата

704807,95

704807,95

2.

Нарахування на заробітну плату

155054,62

155054,62

3.

На придбання :

паперу, канцтовари;

лічильник електроенергії,шафа ЛУЗОД,колодки НІК, модульний автоматичний вимикач, блок живлення, бокс монтажний, акумулятор, модем, антена на магнітній підставці, кабель; задвижки , муфти, труба пластикова,труба металева пально-мастильні матеріали, талони на бензин, смарт-карти, запчастини, перезарядки вогнегасників, картриджів мастило, тосол, аптечка автомобільна,

деззасоби

придбання матеріалів, будівельних матеріалів, обладнання, інвентарю та інструментів для господарської діяльності, а також для благоустрою території;

придбання малоцінних предметів (оргтехніка, принтер,БФП, господарський інвентар,вогнегасники, калькулятори)

Антимагнітна пломба на клейкій стрічці,пластикові захисні пломби (пломби-защіпки)


136812,40

136812,40

4.

Послуги:

розробка робочого проекту та технічного завдання «Локальне устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД);

створення локального устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД) обліку електроенергії;

роботи (послуги) по встановленню лічильника обліку електроенергії  з дистанційною передачею даних по лічильнику обліку електроенергії КП «Мар’ївське «ПАЕ», послуги з опломбування лічильника;

технічне обслуговування автомобіля, діагностика автомобіля , страховка автомобіля та водія, послуги з поточного ремонту автомобіля;

консультаційні послуги з питань отримання транспортної ліцензії,юридичні послуги по отриманню транспортної ліцензії;

послуги з проведення моніторингу та ведення зведеної фінансової та статистичної звітності стосовно діяльності в сфері житлово-комунального господарства;

оплата послуг з перезарядки та ремонту вогнегасників, картриджів, тонерів;

послуги автовишки, есковатора, грейдера.






96471,00






96471,00

5.

Водопостачання, розподіл води.

81141,03

81141,03

6.

Сплата податкових, неподаткових та інших платежів;

плата за отримання ліцензій , державне мито.

2270,00

2270,00


Разом

1176557,00

1176557,00

      

 

      

 

      


      

Секретар ради                                             А. МІКУЛІЧ

      

 

      


      

                                                                       

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

                                            Зміни до додатка

      


      

          

      

№ п/п

Комунальне підприємство

Обсяги фінансування грн.



КП « Мар’ївське «ПАЕ» 

 на поточні видатки

40 000,00

 

1.

послуги екскаватора, грейдера

40 000,00


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      



      

У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

                                    КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

_______________________________________________________________

      

 

      

    П Р О Е К Т       Р І Ш Е Н Н Я

      

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 р.  № 45-3/УІІІ « Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»  на 2021 рік»

      

 

      

           Керуючись Бюджетним кодексом України, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва сільська рада

      

                                                              В И Р І Ш И Л А:

      

 

      

            1. Внести зміни до рішення сільської ради від 22.12.2020 р. №45-3/VIIІ « Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства                        “ Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини ˮ на 2021 рік , а саме:

      

     додаток 1 до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства “ Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини ˮ на 2021 рік, викласти в новій редакції.

      

             2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

      

Сільський голова О. НЕЛІПА

      

с-ще  Девладове

      

від «26» листопада 2021 року

      

№                        /VІІІ

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      


      

                                                                                           Додаток 1

      

                                                                                                              до Програми фінансової підтримки

      

                                                                                                              КНП «Девладівська амбулаторія  

      

                                                                                                             загальної практики-сімейної медицини» 

      

 

      

Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства                      « Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Девладівської сільської ради   на 2021 рік

      

 

      

№ п/п

Комунальні підприємства

Обсяги фінансування грн.

Всього:



1.

КНП «Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»  на поточні видатки

1975080,00


1975080,00


 в тому числі :





Заробітна плата та нарахування на зарплату

1336430,00


1336430,00


Придбання медикаментів, придбання засобів індивідуального захисту, медінвентар і обладнання, приладдя, придбання дезинфікційних засобів та обладнання (бактерицидні лампи), придбання експрес-тестів для визначення антигену коронавірісу та наборами для відбору біологічного матеріалу методом полімеразної ланцюгової реакції

109200,00


109200,00


Бензин, солярка, запчас-тини, канцтовари, вода, господарчі товари, масло, бланки, медичні халати, постільна білизна, придбання фарби, вогнегасників, придбання комп’ютерного обладнання, МФУ, скло на автомобіль, ноутбук, токени

71400,00


71400,00


Страховка водія, автомобіля, діагностика, підвіз води, дератизація приміщення, послуги зв’язку, інтернету, послуги підключення до електроме-режі, послуги цілодобового спостереження, обслуговування пожежної безпеки, обслуговування  охоронної сигналізації, послуги флюорографа, заправка картриджів, перезарядка вогнегасників, юридичні послуги, медична ліцензія, послуги з реєстрації права власності , послуги зі встановлення скла на автомобіль

103900,00


103900,00


Видатки на відрядження

0,00


0,00


Оплата енергоносіїв

251650.00


251650.00


Навчання з охорони безпеки праці, підвищення кваліфікації

       12000,00


12000,00


Меблі, жалюзі, ролети, вішалка для одягу, вивіска, холодильник, мікрохви-льовка, меблі кухоні та інші витрати

90500,00


90500,00


Разом

1975080,00


1975080,00

      

 

      


      

Секретар сільської ради                                                  А.МІКУЛІЧ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

                              

      


      

                        

      


      

 

      

                        Внесення змін в додаток

      


         

№ п/п

Комунальні підприємства

Обсяги фінансування грн.


Всього:



1.

КНП «Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»  на поточні видатки

15 700,00




 в тому числі :





придбання експрес-тестів для визначення антигену коронавірісу та наборами для відбору біологічного матеріалу методом полімеразної ланцюгової реакції

5 700,00




Придбання скла на автомобіль

5 000,00




послуги зі встановлення скла на автомобіль

            5 000,00









Разом

15 700,00









      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


УКРАЇНА

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

=====================================================

      

П Р О Е К Т     Р І Ш Е Н Н Я

      

               Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування 

      

Бугаю Олександру Олександровичу

      

           

      

          Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву Бугая Олександра Олександровича, що зареєстрований і проживає в селі Криничувате по вулиці Квітневій,38  про надання йому матеріальної допомоги на лікування; акт обстеження житлових умов заявника, складений депутатом сільської ради Крамаренко В.М. від 21.11.2021 року, копії наданих документів: виписки із медичної карти  № 164493 стаціонарного хворого від 27.09.2021 р.виданої КНП «Криворізька міська лікарня № 16» КМР,висновку ЛКК № 85 від 07.10.2021 р, виданої КНП  «Софіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Софіївської селищної ради Дніпропетровської області, враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

                                                                в и р і ш и л а:

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Бугаю Олександру Олександровичу, що зареєстрований і проживає в селі Криничувате по вулиці Квітневій,38 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування.

      
  • 2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І. кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Бугая Олександра Олександровича
      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      

              Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      


УКРАЇНА

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО    РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ 

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

=======================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

Про надання одноразової матеріальної допомоги Дорогань Марині Олегівні на лікування доньки  Жуковської Валерії Сергіївни

      

 

      

          Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву  Дорогань Марини Олегівни , що зареєстрована і проживає в селищі  Девладове  по вулиці Строканя,29  про надання  матеріальної допомоги на лікування її доньки ; акт обстеження житлових умов заявника складений депутатом сільської ради Мікуліч Антоніною Ігорівною, копії виписок  лікаря - ортодонта приватної  стоматологічної лікарні м.Кривого Рогу  з 26.06.2021р. по 07.10.2021 року про проведені лікувальні процедури, враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

в и р і ш и л а:

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Дорогань Марині Олегівні, що зареєстрована і проживає в селищі Девладове по вулиці Строканя,29 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування доньки  Жуковської Валерії Сергіївни.

      

      
  • 2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І. кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Дорогань Марини Олегівни.
      

      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      

                    Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      


УКРАЇНА

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО    РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ 

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

=======================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування 

      

Ященко Юлії Валентинівни

      

 

      

               Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву Ященко Юлії Валентинівни, що зареєстрована і проживає в селі Мар’ївка по вулиці Молодіжній,7  про надання йому матеріальної допомоги на лікування; акт обстеження житлових умов заявника складений депутатом сільської ради Матляк О.Г., копії наданих документів: виписки із медичної карти  № 005743/2021 амбулаторного (стаціонарного) хворого від 21.10.2021 року виданої Національним інститутом хірургії та трансплантології  ім.О.О.Шалімова,  враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

в и р і ш и л а:

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Ященко Юлії Валентинівні, що зареєстрована і проживає в селі Мар’ївка  по вулиці Молодіжній,7 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування.

      
  • 2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І. кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Ященко Юлії Валентинівни.
      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      

                  Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      

 

УКРАЇНА

 

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО    РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ 

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

========================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування Фургало Ніні Миколаївні

      

        Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву Фургало Ніни Миколаївни, що зареєстрована і проживає в селі Мар’ївка по вулиці Гагаріна,буд.№ 4 кв.№ 19  про надання їй матеріальної допомоги на лікування; акт обстеження житлових умов заявника складений депутатом сільської ради Матляк О.Г. від 05.11.2021 року, копію  довідки № 490 від 05.11.2021 року виданої КНП «Софіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Софіївської селищної ради Дніпропетровської області про перебування на диспансерному обліку та потребу в постійному підтримуючому лікуванні,  враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

                                                              в и р і ш и л а:  

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Фургало Ніні Миколаївні, що зареєстрована і проживає в селі Мар’ївка  по вулиці Гагаріна, буд, № 4 кв.№ 19 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування.

      

2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І. кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Фургало Ніни Миколаївни. 

      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      
  •         Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА
      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      


      


      


УКРАЇНА

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО    РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ 

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

========================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

Про надання одноразової матеріальної допомоги Маркевичу Петрові             Олексійовичу на лікування дружини Маркевич Олександри Степанівни

      


      

        Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву  Маркевича Петра Олексійовича , що зареєстрований і проживає в селі  Водяне   по вулиці Шкільній, будинок № 53 про надання  йому матеріальної допомоги на лікування його дружини ; акт обстеження житлових умов заявника, складений депутатом сільської ради Дмитренко О.І. від 22.11.2021 року, копії наданих документів із закладів охорони здоров’я, враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

                                                               в и р і ш и л а:

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Маркевичу Петру Олексійовичу, що зареєстрований і проживає в селі Водяне по вулиці Шкільній, будинок № 53 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування дружини Маркевич Олександри  Степанівни.

      
  • 2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І.  кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Маркевича Петра  Олексійовича.
      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      

                 Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      


      

                                                                 

                                                             У К Р А Ї Н А 

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

 КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ 

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

====================================================

      

   П Р О Е К Т   Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

      


      

Про затвердження Плану діяльності Девладівської сільської ради

      

з підготовки регуляторних актів на 2022 рік

      

         Відповідно до частини 1 статті 7  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 7 частини 1 статті 26, статті 42, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Девладівської сільської ради, розглянувши клопотання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва про затвердження Плану з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік, сільська рада

      

в и р і ш и л а:

      

1.Затвердити План діяльності Девладівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік згідно з додатком.

      

2.Доручити відповідальним за розроблення проектів регуляторних актів здійснити розроблення та внести на розгляд сесії Девладівської сільської ради проекти регуляторних актів в строки встановлені в додатку та в порядку передбаченому Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

      

3.Доручити секретарю Девладівської сільської  ради Мікуліч А.І.  забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення.

      

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанова І.Ю.

      

                   Сільський голова                                           Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від _________2021 року

      

№                /VІІІ

      

                                                                                                 Додаток  до  рішення

      

сільської                    ради

      

                                                                                                      від «     »               2021 року

      

                                                                                                      №                /VІІІ

      


      

П Л А Н

      

Діяльності Девладівської  сільської ради

      

з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

      

 

      

№ з/п

Вид проекту регуляторних актів

Назва проекту регуляторних актів

Ціль прийняття регуляторного акта

Строк

Найменування органу та підрозділу. Прізвище, ім’я та по батькові відповідального за розробку регуляторного акта

1

2

3

4

5

6

1.

Рішення сесії

сільської ради

 «Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців, які здійснюють господарську діяльність»





Максимальне охоплення видів діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, що використовують спрощену систему оподаткування.

Необхідність встановлення диференційованих ставок відповідно до чинного законодавства та забезпечення виконання дохідної частини бюджету з метою фінансування необхідних видатків.

І-ІІ кв. 2022р

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.,

голова постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

2.

Рішення сесії

сільської ради

 «Про встановлення та затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки  комунальної та державної власності на території Девладівської сільської ради Криворізького

району Дніпропетровської області

З метою наповнення місцевого бюджету.


Ефективність використання ресурсів територіальної громади сільської ради, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо орендних відносин.

І-ІІ кв.

2022р

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.,

голова постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

3.

Рішення сесії

сільської ради

Про  встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Девладівської сільської ради Криворізького

району Дніпропетровської області

З метою наповнення місцевого бюджету.

Ефективне використання землі на території сільської ради юридичними та фізичними особами.

І-ІІ кв.

2022р

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.,

голова постійної комісії сільської ради з земельних  питань , планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища


4.

Рішення сесії сільської ради

«Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Девладівської сільської ради Криворізького

району Дніпропетровської області »

Збалансування інтересів територіальної громади та суб’єктів господарювання, приведення ставок податку на нерухоме майно у відповідність до чинного законодавства

І-ІІ кв.

2022р

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.,

голова постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва сільської ради

5.

Рішення сесії сільської ради

Про встановлення  туристичного збору на території Девладівської сільської ради












З метою наповнення місцевого бюджету

1-ІІ кв.

2022р.

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.

голова постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

6.

Рішення сесії сільської ради

«Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік»


Ефективне та своєчасне затвердження проектів регуляторних актів

ІУ кв.

2022р.

Виконавчий комітет сільської ради

      


      

            Секретар сільської  ради                                                 Антоніна МІКУЛІЧ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

 

      

                                               

      

 

      

У  К  Р  А  Ї  Н  А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

                                     КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

      

  ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

________________________________________________________________

      

П Р О Е К Т     Р І Ш Е Н Н Я

      

Про затвердження Положення про порядок списання об’єктів

      

комунальної власності Девладівської сільської ради

      


      

          Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» від 03.03.1998 № 147/98-ВР, постанов Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності», від 06.06.2007 № 803 «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності», від 21.08.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; наказів Міністерства фінансів України від 27.04.2000 № 92 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», від 12.10.2010 № 1202 «Про затвердження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі», Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.09.2016 № 818, Наказу Державного казначейства України «Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання» N 130 від 18.12.2000 року, з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання об’єктів комунальної власності, сільська рада

      

ВИРІШИЛА:

      


      

1.Затвердити Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Девладівської сільської ради (додається).

      


      

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Девладівської сільської ради.

      

                      Сільський голова Олена НЕЛІПА

      

с.Девладове

      

« 26 » листопада  2021р

      

№      -     /УІІІ

      

 

      

                                                                                   Додаток         

      

рішення №_____ -____ / VІII 

      

                                                                            сільської ради                                                                         

      

                                                                                                     від 26.11.2021 року №

      


      


      

ПОЛОЖЕННЯ 

      

ПРО ПОРЯДОК СПИСАННЯ ОБ'ЄКТІВ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ 

      

ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

      


      


      

Це Положення про порядок списання об'єктів комунальної власності Девладівської сільської ради (далі - Положення) розроблено відповідно до Господарського Кодексу України, Цивільного кодексу України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” від 03.03.1998 № 147/98-ВР, постанов Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 № 1314 “Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності”, від 06.06.2007 № 803 «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності», від 21.08.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; наказів Міністерства фінансів України від 27.04.2000 № 92 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», від 12.10.2010 № 1202 «Про затвердження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі», Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.09.2016 № 818, Наказу Державного казначейства України «Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання» N 130 від 18.12.2000 року.

      

 

      

І. Загальна частина

      


      

1.1. Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Девладівської сільської ради визначає механізм списання об'єктів комунальної власності, якими є об'єкти незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), іншими необоротними матеріальними активами (далі - майно), малоцінні необоротні матеріальні активи, малоцінні швидкозношувані предмети, виробничі запаси.

      

Положення визначає порядок списання майна, що є комунальною власністю Девладівської сільської ради та перебувають на бухгалтерському обліку:

      

• організацій, установ, закладів, які утримуються (фінансуються) за рахунок коштів місцевого бюджету, на правах оперативного управління;

      

• комунальних підприємств – на балансі, на праві господарського віддання;

      

сільської ради, структурних підрозділів, виконавчого органу сільської ради – на праві оперативного управління, а також переданого в оренду суб’єктам підприємницької діяльності, та/або знаходиться в статутних фондах інших суб’єктів підприємницької діяльності;

      

(надалі - Балансоутримувачі).

      

1.2. Списання майна здійснюється шляхом ліквідації, безоплатної передачі та відчуження з балансу Балансоутримувача.

      

1.3. Терміни, які використовуються у цьому Положенні, вживаються у значенні, наведеному в законодавчих актах, що регулюють питання правового режиму власності відповідного майна та питання управління майном, його оцінки та бухгалтерського обліку.

      

1.4. Дія цього Положення не поширюється на майно, порядок списання якого визначається окремими законами (об'єкти житлового фонду, військове майно, державний матеріальний резерв, об'єкти цивільної оборони, цілісні майнові комплекси підприємств тощо).

      

 

      

II. Утворення комісій із списання майна

      


      

2.1. Для встановлення факту непридатності майна і встановлення неможливості та/або неефективності проведення його відновного ремонту чи неможливості його використання іншим чином, а також для оформлення документів на списання майна розпорядженням (наказом) керівником Балансоутримувача створюється постійно діюча комісія у складі:

      

• голови комісії, яким може бути керівник або його заступник;

      

• заступника голови комісії, яким може бути головний бухгалтер або його заступник;

      

• членів комісії: представник виконавчого органу ради, працівників інженерних, технічних, технологічних, будівельних, обліково-економічних та інших підрозділів Балансоутримувача, а також залучених інших працівників, фахівців.

      

2.2. У випадку, коли для списання майна необхідний дозвіл сесії ради створюється постійно діюча комісія, за участю депутатів ради (за згодою).

      

2.3. Для участі в роботі комісії із встановлення факту непридатності майна, що перебуває під наглядом державних інспекцій, органів, установ запрошується відповідний фахівець, який підписує акт про списання або передає комісії свій письмовий висновок, який додається до акту.

      

2.4. Розпорядження (наказ) про створення постійно діючої комісії поновлюється щороку або за потреби.

      

2.5. Комісія із списання майна:

      

• проводить в установленому законодавством порядку інвентаризацію майна, що пропонується до списання, та за її результатами складає відповідний акт;

      

• проводить огляд майна, що підлягає списанню, використовуючи при цьому необхідну технічну документацію (технічні паспорти, відомості про дефекти тощо), а також дані бухгалтерського обліку;

      

• визначає економічну (технічну) доцільність чи недоцільність відновлення та/або подальшого використання майна і вносить відповідні пропозиції про його продаж, безоплатну передачу чи ліквідацію;

      

• встановлює конкретні причини списання майна: фізична зношеність, моральна застарілість, непридатність для подальшого використання Балансоутримувачем, зокрема у зв’язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкодження внаслідок аварії чи стихійного лиха та неможливість відновлення, або виявлення його в результаті інвентаризації як нестачі;

      

• встановлює осіб, з вини яких трапився передчасний вихід майна з ладу (якщо такі є);

      

• визначає можливість використання окремих вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів об’єкта, що підлягає списанню, і проводить їх оцінку;

      

• здійснює контроль за вилученням із майна, що підлягає списанню, придатних вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, а також вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, визначає їх кількість, вагу та контролює здачу на склад і оприбуткування на відповідних балансових рахунках;

      

• складає відповідно до законодавства акти на списання майна за встановленою типовою формою.

      

2.6. За результатами роботи складається протокол засідання комісії, до якого додаються:

      

• акт інвентаризації майна, що пропонується до списання;

      

• акти на списання майна;

      

• інші документи (копія акта про аварію, висновки відповідних інспекцій, державних органів тощо (за наявності).

      

2.7. У протоколі засідання комісії зазначаються пропозиції щодо шляхів використання майна, списання якого за висновками комісії є недоцільним, заходи з відшкодування вартості майна, в результаті інвентаризації якого виявлена нестача, чи розукомплектованого, зазначається рішення про списання майна шляхом ліквідації, продажу чи безоплатної передачі.

      

2.8. Протокол засідання комісії підписується всіма членами комісії. У разі незгоди з рішенням комісії її члени мають право викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

      

2.9. Для оформлення списання використовуються форми актів на списання відповідно до Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.09.2016 № 818, Наказу Державного казначейства України «Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання» N 130 від 18.12.2000 року.

      

В акті на списання майна детально зазначаються причини його списання та робиться висновок про економічну (технічну) недоцільність та/або неможливість відновлення майна.

      

2.10. У разі списання майна, пошкодженого внаслідок аварії до акта на його списання додається належним чином завірена копія акта про аварію, в якій зазначаються причини, що призвели до неї; у разі списання майна, пошкодженого внаслідок стихійного лиха – належним чином завірені копії документів, що підтверджують факт стихійного лиха.

      

2.11. Протокол засідання комісії, акт інвентаризації, акти на списання майна та затверджуються керівником Балансоутримувача.

      

2.12. При здійсненні списання малоцінних необоротних матеріальних активів, малоцінних швидкозношуваних предметів, виробничих запасів протокол засідання комісії не складається. Всі необхідні відомості відображаються у відповідному акті на списання майна.

      

 

      

IІІ. Cписання майна, яке належить 

      

до комунальної власності Девладівської сільської ради, 

      

шляхом ліквідації

      


      

3.1. Списанню підлягає майно, що не може бути в установленому порядку відчужене, безоплатно передане іншим підприємствам, установам чи організаціям та щодо якого не можуть бути застосовані інші способи управління (або їх застосування може бути економічно недоцільне), у разі, коли таке майно морально чи фізично зношене, непридатне для подальшого використання суб'єктом господарювання, зокрема у зв'язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкоджене внаслідок аварії чи стихійного лиха та відновленню не підлягає, або виявлене в результаті інвентаризації як нестача.

      

3.2. При цьому списання майна, виявленого в результаті інвентаризації як нестача, здійснюється після відшкодування його вартості, крім випадків, коли здійснити таке відшкодування неможливо.

      

3.3. Морально застаріла комп'ютерна техніка, придатна для подальшого використання, може передаватися до сфери управління виконавчого комітету Девладівської сільської ради з подальшим її закріпленням за відповідними закладами, установами та організаціями.

      

3.4. Нарахований знос у розмірі 100% на майно, яке придатне до подальшої експлуатації, не може бути підставою для його списання.

      

3.5. За розпорядженням (наказом) керівника Балансоутримувача здійснюється списання повністю амортизованих основних фондів (засобів) первісна (переоцінена) вартість яких становить менш як 50,0 (п’ятдесят) тис. гривень за одиницю (комплект), відповідно до цього Положення.

      

3.6. Списання об’єктів незавершеного будівництва, не повністю амортизованих основних фондів (засобів), та основних фондів (засобів), первісна (переоцінена) вартість яких становить 50,0 (п’ятдесят) тис. гривень і більше за одиницю (комплект), здійснюється після надання сесією Девладівської сільської ради дозволу на їх списання, до якого додається:

      

техніко-економічне обґрунтування необхідності списання майна, в якому містяться економічні та/або технічні розрахунки, інформація про очікуваний фінансовий результат списання майна та про те, як воно вплине на фінансовий план;

      

• акт інвентаризації майна, що пропонується до списання;

      

• акт технічного стану майна, затверджений Балансоутримувачем;

      

• відомості про наявність обтяжень чи обмежень стосовно розпорядження майном, що пропонується списати (разом з відповідними підтвердними документами);

      

• відомості про земельну ділянку, на якій розташоване нерухоме майно, із зазначенням напрямів подальшого використання земельних ділянок, які вивільняються;

      

• відомості про об’єкти незавершеного будівництва, а саме: дата початку і припинення будівництва, затверджена загальна вартість, вартість робіт, виконаних станом на дату припинення будівництва (ким і коли затверджено завдання на проектування, загальна кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт, кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт, виконаних до їх припинення, стадії виконання робіт);

      

• лист-погодження виконавчого органу сільської ради, у підпорядкуванні якого знаходиться Балансоутримувач у разі наявності такого підпорядкування.

      

 

      

IV. Механізм списання майна, яке 

      

належить до комунальної власності Девладівської сільської ради, шляхом ліквідації

      


      

4.1. Розбирання та демонтаж майна, що пропонується до списання, проводиться тільки після прийняття сесією Девладівської сільської ради рішення про надання згоди на списання майна (крім випадків пошкодження майна внаслідок аварії чи стихійного лиха) або після відповідного розпорядження (наказу) керівника Балансоутримувача.

      

4.2. Розбирання, демонтаж та списання майна, а також відображення на рахунках бухгалтерського обліку фактів проведення відповідних господарських операцій згідно з цим Положенням забезпечується безпосередньо Балансоутримувачем на балансі якого перебуває майно.

      

4.3. Усі вузли, деталі, матеріали та агрегати розібраного та демонтованого обладнання, придатні для ремонту іншого обладнання чи для подальшого використання, а також матеріали, отримані в результаті списання майна, оприбутковуються з відображенням на рахунках бухгалтерського обліку запасів.

      

Непридатні для використання вузли, деталі, матеріали та агрегати, оприбутковуються як вторинна сировина (металобрухт тощо).

      

4.4. Оцінка придатних вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, отриманих в результаті списання майна, проводиться відповідно Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

      

4.5. Вилучені після демонтажу та розбирання майна вузли, деталі, матеріали та агрегати, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, підлягають здачі суб’єктам господарювання, які провадять діяльність із збирання та первинної обробки брухту і відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння на підставі ліцензій, одержаних відповідно до вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

      

4.6. Забороняється знищувати, здавати в брухт з кольорових і чорних металів техніку, апаратуру, прилади та інші вироби, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, без попереднього їх вилучення та одночасного оприбуткування придатних для подальшого використання деталей.

      

4.7. Кошти, що надійшли в результаті списання майна, перераховуються Балансоутримувачем до сільського бюджету.

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

V. Списання майна, яке 

      

належить до комунальної власності Девладівської сільської ради, шляхом безоплатної передачі

      


      

5.1. Безоплатна передача майна, що перебуває на балансі комунальних підприємств, установ, закладів, організацій з балансу на баланс інших комунальних підприємств, установ, закладів, організацій здійснюється за погодженням сторін та з дозволу виконавчого комітету Девладівської сільської ради.

      

 

      

VI. Списання майна, яке 

      

належить до комунальної власності Девладівської сільської ради, шляхом відчуження

      


      

6.1. Списання майна шляхом відчуження (продажу) здійснюється безпосередньо Балансоутримувачем на балансі якого перебуває майно, лише після надання на це згоди сесії Девладівської сільської ради.

      

Відчуженню підлягають тільки матеріальні активи, які відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами).

      

Дія цього порядку не поширюється на відчуження:

      

• цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, їх структурних підрозділів;

      

• індивідуально визначеного майна, що в установленому порядку включене до переліків об'єктів, які підлягають приватизації відповідно до законодавства з питань приватизації;

      

• майна, на яке відповідно до законодавства встановлена заборона на відчуження.

      

6.2. Для отримання згоди сесії Девладівської сільської ради на відчуження майна, подаються наступні документі:

      

• подання з техніко-економічним обґрунтуванням доцільності відчуження майна (з обов’язковим визначенням впливу відчуження майна на цілісність майнового комплексу);

      

• акт інвентаризації основних фондів (засобів), які пропонуються до відчуження;

      

• звіт про експертну оцінку вартості майна;

      

• лист-погодження виконавчого органу сільської ради, у підпорядкуванні якого знаходиться Балансоутримувач у разі наявності такого підпорядкування.

      

Строк подачі подання з документами на розгляд сесії Девладівської сільської ради не може перевищувати 2 місяців від дати оцінки.

      

6.3. Рішення про надання згоди на відчуження майна діє протягом року з дати його прийняття.

      

6.4. Початкова вартість продажу майна встановлюється у розмірі не меншому, ніж визначено у висновку зі звіту про оцінку майна, який виготовляється суб’єктом оціночної діяльності відповідно до нормативно-правових документів, які діють на момент її проведення.

      

6.5. Після проведення оцінки Балансоутримувачу забороняється вчиняти дії щодо об’єкта, який пропонується списати шляхом відчуження (продажу), які можуть призвести до зміни його вартості.

      

6.6. Відчуження майна шляхом його продажу здійснюється виключно через біржі, на аукціоні тощо відповідно до вимог чинного законодавства України.

      

6.7. Кошти, що надійшли від продажу майна, перераховуються до сільського бюджету.

      

 

      

VII. Прикінцеві положення

      


      

7.1. Керівник Балансоутримувача та виконавчий комітет Девладівської сільської ради контролює, організовує, забезпечує та відповідає за дотримання процедури списання майна, відповідно до цього Положення.

      


      


      


      

        Секретар сільської ради                                      Антоніна МІКУЛІЧ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

                                                                                      

      


У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

                                   КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

  ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

-----------------------------------------------------------------------------------------------

      

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про списання інших матеріальних активів

      


      

Керуючись  Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист завідуючої Комунального закладу Веселопільської бібліотеки №1 від 22.11.2021 року, про надання дозволу на списання з балансу установи вилученої з бібліотеки зношеної літератури, яка непридатна та недоцільна в подальшому використанні, сільська  рада

      

                                          ВИРІШИЛА:

      

1.Надати дозвіл на списання інших матеріальних активів – літератури (бібліотечний фонд) , яка фізично зношена та морально застаріла  з балансу  Комунального закладу «Веселопільська сільська бібліотека»  вилученої  в кількості:

      

1.1. 1156 примірників на загальну суму 1091,70 грн. (одна тисяча дев’яносто одна   грн. 70 коп.);

      

1.2.  772 примірників на загальну суму 947,62 грн. (дев’ятсот сорок сім грн. 62 коп.).

      

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради Гуржій Н.І. списання інших матеріальних активів – літератури (бібліотечний фонд) оформити відповідно до чинного законодавства.

      

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів ,бюджету,планування соціального – економічного розвитку,інвестицій та міжнародного співробітництва.

      

                        Сільський голова                             Олена НЕЛІПА

      

 

      

с.Девладове

      

« 26 » листопада  2021р

      

№ _______________УІІІ

      


УКРАЇНА 

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ 

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

                                        П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про затвердження Положення

      

про електронні консультації та опитування на території 

      

Девладівської територіальної громади

      

 

      

Керуючись Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян»,  з метою забезпечення підзвітності громадянам, публічності, прозорості та відкритості діяльності Девладівської сільської ради та її виконавчих органів,   відповідно до положень Меморандуму про співпрацю в рамках реалізації програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) 2 фаза від __________ року, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, сільська рада

      

В И Р І Ш И Л А:

      


      

1. Затвердити Положення про електронні консультації та опитування на території Девладівської територіальної громади    згідно з додатком.

      


      

        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

      


      

Сільський голова                                  Олена НЕЛІПА

      


      

с-ще  Девладове

      

___ __________ 2021 року

      

№____-___ /VІІІ

      


      


      

Додаток

      

до рішення сільської ради

      

від «____» ______ 2021 року

      

№_________

      


      


      

Положення

      

про електронні консультації та опитування на території

      

 Девладівської територіальної громади  

      


      

Це Положення  відповідно до Конституції України, Європейської хартії місцевого самоврядування, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», Указів Президента України «Про Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки», «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергових заходів з її реалізації», «Про першочергові завдання щодо впровадження новітніх інформаційних технологій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Розпоряджень Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції розвитку електронної демократії в Україні та плану заходів щодо її реалізації», «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні», «Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні” визначає основні вимоги до організації і проведення Девладівським сільським головою, Девладівською сільською радою та її виконавчими органами (далі – органи місцевого самоврядування) електронних консультацій та опитувань (далі – е-консультації) з питань, що належать до їх компетенції.

      

Е-консультації є однією з форм участі членів Девладівської сільської територіальної громади у місцевому самоврядуванні. Вони проводяться з метою забезпечення участі членів територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення.

      

Розділ 1. Загальні положення

      

1.1. Е-консультації проводяться на засадах добровільності, інклюзивності, відкритості, прозорості, свободи висловлювань, політичної неупередженості та з обов’язковим розглядом пропозицій та коментарів, поданих під час їх проведення.

      

1.2. Ніхто не може бути примушений до участі або неучасті в е-консультаціях.

      

1.3. Е-консультації мають відкритий характер. Кожна особа яка досягла 18-річного віку, є громадянином України, громадянином іншої країни або ж є особою без громадянства, на законних підставах перебуває у межах територіальної громади та в законний спосіб може підтвердити цей факт, може взяти участь або ініціювати е-консультацію. Факт належності особи до територіальної громади підтверджується однією з зазначених умов:

      

1.3.1 особа зареєстрована в одному з населених пунктів, які входять до складу Девладівської сільської територіальної громади;

      

1.3.2. особа на законних підставах орендує або користується житлом в межах територіальної громади;

      

1.3.3. особа працює в межах територіальної громади.

      

1.4. Уся інформація (у тому числі копії документів), пов’язана з ініціюванням, підготовкою, проведенням публічних консультацій, розглядом прийнятих на них рішень, а також рішення органів місцевого самоврядування, акти посадових осіб, прийняті за результатами їх розгляду, розміщуються на веб-порталі «Е-консультації», а також можуть розповсюджуватися в засобах масової інформації та іншими способами відповідно до вимог цього Положення.

      

1.5. Публічні консультації не можуть використовуватися для політичної, у тому числі передвиборчої агітації.

      

1.6. Результати проведення е-консультацій враховуються органами місцевого самоврядування під час прийняття остаточного рішення і в подальшій їх роботі.

      

1.7. Проведення е-консультацій розпочинається з дня оприлюднення на веб-порталі «Е-консультації» інформації, з якої проводиться консультація та завершується у строки, визначені органами місцевого самоврядування.

      

Також інформація про проведення консультації на веб-порталі «Е-консультації» може поширюватися в будь-яких інших засобах масової інформації, соціальних медіа, соціальних мережах, усіма доступними способами з метою ознайомлення з ними якомога більшої кількості членів громади.

      

1.8. Органи місцевого самоврядування під час проведення е-консультації взаємодіють із засобами масової інформації, надають їм необхідні інформаційно-аналітичні матеріали.

      

1.9. Е-консультації проводяться у формі:

      

– електронного опитування – це проведення опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування. Електронне опитування може мати як просту форму (певна кількості питань із закритим переліком варіантів відповідей, опитувальник з одним варіантом відповіді, з декількома варіантами відповіді) так і складну форму (опитувальник з можливістю редагуванням відповідей; з налаштуванням діапазону балів оцінки або рейтингування). Така форма е-консультацій проводиться в розділі «Опитування» на веб-порталі «Е-консультації».

      

– електронної консультації з громадськістю – це оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання з можливістю коментування учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів. Така форма е-консультацій проводиться в розділі «Консультації» на веб-порталі «Е-консультації».

      

– електронного обговорення нормативно-правового акту – це оприлюднення проєкту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування з можливістю коментування документу учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів.

      

Така форма е-консультацій проводиться в розділі «Обговорення НПА» на веб-порталі «Е-консультації».

      

1.10. Під час проведення е-консультацій орган місцевого самоврядування інформує про їх проведення:

      

– осіб, права, свободи, інтереси чи обов’язки яких потребують визначення,

      

– на яких вплине результат е-консультацій,

      

– які братимуть участь у його реалізації,

      

– фахівців з відповідних питань,

      

– інших заінтересованих осіб.

      

1.11.Матеріали е-консультацій, оприлюднені на веб-порталі «Е-консультації», архівуються та зберігаються суб’єктом владних повноважень не менше ніж п’ять років з дня прийняття рішення.

      

1.12. Строк проведення е-консультацій визначається суб’єктом владних повноважень з урахуванням складності питання, проєкту акту, терміновості, пріоритетності, строків виконання завдань.

      

Строк проведення е-консультацій не може становити менше 15 календарних днів, якщо інше не передбачено законом. Строк проведення е-консультації обчислюється з моменту оприлюднення.

      

1.13. Е-консультації в разі потреби можуть проводитися щодо:

      

Проєктів нормативно-правових актів, що мають важливе значення для територіальної громади;

      

Програм соціально-економічного і культурного розвитку та інших програм, рішень стосовно стану їх виконання;

      

Проєктів бюджету міста та звітів про його виконання;

      

Проєктів генерального плану міста та змін до нього, планів зонування територій, детальних планів території;

      

Проєкту Стратегічного плану розвитку міста та змін до нього;

      

Проєктів актів, прийняття яких може впливати на стан навколишнього природного середовища, у тому числі та не обмежуючись, намірів створення в місті чи поблизу нього нових екологічно небезпечних об’єктів, які можуть змінити умови життя і підвищити ризик техногенних аварій, сприяти виникненню шкідливих для здоров’я мешканців факторів, або які вимагають незалежної екологічної експертизи для з’ясування їх екологічної небезпеки;

      

Проєктів Статуту територіальної громади міста та змін до нього;

      

Відчуження об’єктів комунальної власності, які мають важливе значення для задоволення потреб громади, передача їх в оренду та під заставу;

      

Програм приватизації об’єктів комунальної власності;

      

Переліків об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації;

      

Надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення, а також скасування такого дозволу;

      

Питань адміністративно-територіального устрою, передбачених законодавством;

      

Символіки територіальної громади;

      

Встановлення правил з питань благоустрою, забезпечення в ньому чистоти і порядку, торгівлі на ринках та інших правил, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність;

      

Зміни тарифів на ЖКП, відносно яких рішення ухвалюється органом місцевого самоврядування;

      

Проєктів рішень ради про зміну місцевих податків та зборів;

      

Проєктів рішень про зміну (запровадження) платних послуг у лікувальних та навчальних закладах;

      

Визначення порядку надання адміністративних послуг;

      

Присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій;

      

Співробітництва територіальних громад, а також щодо інших питань, вирішення яких потребує громадського обговорення та/або консультацій з громадськістю.

      


      

Розділ 2. Ініціатори, користувачі та заінтересовані особи е-консультацій

      

2.1. Е-консультації організовує і проводить орган місцевого самоврядування, який готує пропозиції щодо вирішення певного питання або є розробником проєкту нормативно-правового акту, за допомогою відповідальної посадової особи структурного підрозділу виконавчого органу місцевого самоврядування, що здійснює управління веб-порталом «Е-консультації» (далі – Модератор).

      

2.2. Консультаційно-дорадчі органи при органах місцевого самоврядування, громадські об’єднання, благодійні організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, органи самоорганізації населення, профспілкові організації та організації роботодавців (далі – інститути громадянського суспільства) можуть ініціювати проведення е-консультацій, шляхом подання відповідних пропозицій органу місцевого самоврядування чи створити е-консультацію на веб-порталі «Е-консультації».

      

Е-консультацію з пропозицією щодо вирішення певного питання або опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування на веб-порталі «Е-консультації» ініціює від інституту громадянського суспільства його голова.

      

Ініціювати проведення е-консультацій, може також особа, яка на законних підставах проживає у межах громади та відповідає умовам частини 1.3 цього положення.

      

2.3. В е-консультаціях мають право брати участь користувачі веб-порталу «Е-консультації», належним чином зареєстровані і ідентифіковані за допомогою сертифікованих сервісів ідентифікації.

      

Користувачі реєструються та самостійно оновлюють відомості в особистому електронному кабінеті на веб-порталі.

      

2.4. З метою забезпечення відкритості та доступності інформації щодо е-консультацій, які проводяться органами місцевого самоврядування та їх належного інформування, орган місцевого самоврядування веде Інформаційний реєстр заінтересованих осіб.

      

Користувач е-консультацій, який бажає увійти в категорію заінтересованих осіб для можливості отримання інформації про е-консультації, які проводяться органами місцевого самоврядування, створює особистий кабінет на веб-порталі «Е-консультації» та обирає категорії консультацій, в яких заінтересований.

      

В Інформаційному реєстрі заінтересованих осіб містяться відомості про прізвище, ім’я, по батькові заінтересованої особи, сфери її інтересів, контактна інформація (електронна адреса, засоби телефонного зв’язку).

      

З метою підтримання Інформаційного реєстру заінтересованих осіб в актуальному стані користувач самостійно оновлює відомості в особистому електронному кабінеті на веб-порталі «Е-консультації».

      

При створенні особистого електронного кабінету на веб-порталі «Е-консультації» користувач е-консультацій подає такі відомості: прізвище, ім’я, по батькові, контактну інформацію (електронну адресу, засоби телефонного зв’язку) та надає згоду на обробку своїх персональних даних.

      

Ведення інформаційного реєстру заінтересованих осіб здійснюється з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

      

2.5. Учасники е-консультацій під час проведення публічних консультацій мають право:

      

1) здійснювати моніторинг процесу підготовки та прийняття рішень органами місцевого самоврядування, які були прийнятті на основі е-консультацій;

      

2) подавати органам місцевого самоврядування пропозиції та коментарі з питань місцевого значення, що були винесені на е-консультації;

      

3) отримувати від органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб відомості та інформацію, що необхідна для участі в е-консультаціях, за винятком інформації з обмеженим доступом.

      

Розділ 3. Порядок проведення електронних консультацій

      

3.1. Е-консультації проводяться шляхом:

      

– оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання;

      

– опитування задля виявлення громадської думки;

      

– оприлюднення та збору коментарів на проєкт нормативно-правового акту органу місцевого самоврядування.

      

3.2.Е-консультації організовує і проводить орган місцевого самоврядування, який є розробником проєкту нормативно-правового акту або готує пропозиції щодо вирішення певного питання, за допомогою відповідальної посадової особи чи структурного підрозділу виконавчого органу місцевого самоврядування (далі – Модератор).

      

3.3. Органи місцевого самоврядування щороку складають орієнтовний план проведення консультацій, де включені також електронні консультації (далі – орієнтовний план) з урахуванням пропозиції органів місцевого самоврядування, консультативно-дорадчих органів утворених при органах місцевого самоврядування, членів територіальної громади, громадських об’єднань, органів самоорганізації населення.

      

3.4. Орган місцевого самоврядування у день початку е-консультації розміщує інформацію про початок е-консультації на офіційному інтернет-ресурсі, а також надсилає електронною поштою заінтересованим особам, що включені до інформаційного реєстру заінтересованих осіб повідомлення про початок е-консультації.

      

3.5. Авторизація на веб-порталі «Е-консультації» відбувається з використанням Bank ID, кваліфікованого цифрового підпису тощо  також учасник е-консультацій надає згоду на обробку своїх персональних даних.

      

3.6. Користувачі е-консультацій під час проведення е-консультацій подають коментарі у електронній формі, які опубліковуються на веб-порталі «Е-консультації». Коментарі користувача е-консультації із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора оприлюднюються на веб-порталі «Е-консультації».

      

3.7. Не підлягають оприлюдненню, розгляду та видаляються лише коментарі, які містять заклики, спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, на розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення, анонімні пропозиції, а також ті, що містять ненормативну лексику та які не стосуються питання, щодо якого проводяться е-консультації.

      

3.8. Коментарі, що надійшли під час е-консультацій, вивчаються та аналізуються органами місцевого самоврядування.

      

3.9. На розгляд коментарів, що надійшли під час е-консультацій, не поширюються вимоги Закону України “Про звернення громадян”. Індивідуальні відповіді щодо результатів розгляду пропозицій не надаються та не надсилаються учасникам е-консультацій.

      

3.10. Ініціювати е-консультацію особа може лише після реєстрації на веб-порталі «Е-консультації». Консультація ініційована користувачем веб-порталу перевіряється Модератором впродовж 2 робочих днів з моменту створення такої е-консультації на відповідність вимогам пункту 3.7 цього Положення. До цього часу текст консультації доступний для перегляду лише ініціатору та Модератору з приміткою «Ваше повідомлення знаходиться на модерації».

      

В разі відповідності консультації вимогам пункту 3.7 цього Положення Модератор не пізніше наступного дня після перевірки надає консультацію відповідним структурним підрозділам органу місцевого-самоврядування для вивчення та аналізу. У разі прийняття позитивного висновку структурним підрозділом органу місцевого самоврядування щодо ініційованої е-консультації користувачем веб-порталу, замовником проведення такої консультації стає структурний підрозділ органу місцевого-самоврядування, який зазначає на веб-порталі додатково інформацію про автора ініціативи.

      

3.11. У разі прийняття негативного висновку структурним підрозділам органу місцевого самоврядування щодо ініційованої е-консультації користувачем веб-порталу, оприлюднення такої консультації не здійснюється, а ініціатору, у той же термін, надсилається вмотивована відмова в особистий кабінет на веб-порталі «Е-консультації».

      

3.12. Ініціатор, якому відмовлено в оприлюдненні у зв’язку з необхідністю доопрацювання консультації, може виправити недоліки та ініціювати консультацію повторно. В разі отримання повторної відмови, консультація з ініційованого питання не проводиться.

      

3.13. Проведення е-консультацій розпочинається з дня оприлюднення на веб-порталі «Е-консультації» інформації, з якої проводиться консультації та завершується у строки, визначені органом місцевого самоврядування. Інформація про початок консультації невідкладно публікується на веб-порталі «Е-консультації», а також надсилається ініціатору консультації в особистий кабінет на веб-порталі «Е-консультації».

      

3.14. Е-консультації (шляхом проведення електронного опитування, електронної консультації з громадськістю, електронного обговорення нормативно-правового акту) організовуються і проводяться у такому порядку:

      

– визначається питання, яке буде винесене на консультацію та альтернативні пропозиції щодо його вирішення;

      

– приймається рішення про проведення консультації;

      

– розробляється план заходів з організації та проведення консультації (у разі потреби);

      

– вживаються заходи для забезпечення репрезентативності соціальних груп населення, а також суб’єктів господарювання, інститутів громадянського суспільства та інших заінтересованих осіб;

      

– оприлюднюється інформація про проведення консультації на веб-порталі «Е-консультації»;

      

– збираються коментарі, пропозиції чи оцінки щодо вирішення певного питання або опитування задля виявлення громадської думки, шляхом проведення е-консультації;

      

– формуються пропозиції та коментарі щодо кожного альтернативного вирішення питання;

      

– проводиться аналіз результатів та узагальнюється інформація отримана шляхом консультації;

      

– забезпечується врахування результатів обговорення під час прийняття остаточного рішення;

      

– оприлюднюються результати е-консультації на веб-порталі «Е-консультації» та в інші прийнятні способи.

      

3.15. В інформаційному повідомленні е-консультації (шляхом проведення електронного опитування, електронної консультації з громадськістю, електронного обговорення нормативно-правового акту) зазначаються:

      

– найменування органу місцевого самоврядування, який проводить обговорення;

      

– питання, яке винесене на консультацію, а також альтернативні пропозиції щодо його вирішення; текст проєкту нормативно-правового акту органу місцевого самоврядування;

      

– аналітичні документи, інформаційні матеріали, розрахунки, кошториси, що стосуються винесеного питання тощо;

      

– соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення;

      

– можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін;

      

– відомості про строк, порядок обговорення питання винесеного на консультацію, спосіб внесення пропозицій чи зауважень учасників, які беруть участь в консультації;

      

– спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін;

      

– прізвище, ім’я відповідальної особи органу місцевого самоврядування;

      

– строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення.

      

3.16. Пропозиції, коментарі та зауваження під час проведення е-консультації подаються лише через веб-портал «Е-консультації», вносяться в протокол е-консультації та зберігаються протягом 5 років.

      

3.17. Пропозиції, коментарі та зауваження, що надійшли під час е-консультації, вивчаються та аналізуються із залученням у разі потреби відповідних фахівців.

      

3.18. За результатами е-консультації готується звіт, в якому зазначається:

      

– найменування органу місцевого самоврядування, який проводив обговорення;

      

– зміст питання, яке було винесено на консультацію, альтернативні пропозиції щодо його вирішення або текст проєкту акту органу місцевого самоврядування, що виносилися на консультацію, а також додаткові матеріали;

      

– інформація про осіб, що взяли участь в консультації;

      

– інформація про пропозиції, оцінки та зауваження, що надійшли до органу місцевого самоврядування за результатами консультації, із зазначенням авторів;

      

– узагальнена інформація про врахування пропозицій та зауважень з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень;

      

– рішення та додатки до них, прийняті за результатами обговорення.

      

3.19. Звіт про результати е-консультації оприлюднюються на веб-порталі «Е-консультації» та в інші прийнятні способи не пізніше 15 календарних днів після закінчення консультації.

      

3.20. Рішення з додатками за результатами е-консультації в обов’язковому порядку орган місцевого самоврядування доводить до відома громадськості шляхом оприлюднення на веб-порталі «Е-консультації» та в інший прийнятний спосіб протягом п’яти робочих днів після його прийняття.

      

Розділ 4. Відповідальність за порушення порядку проведення е-консультацій

      

4.1. За порушення вимог цього Положення посадові та службові особи органу місцевого самоврядування несуть відповідальність передбачену чинним законодавством.

      

4.2. Непроведення е-консультацій з громадськістю у випадках, передбачених пунктом 1.13. цього Положення, а також неналежне проведення (з порушенням вимог цього Положення) – може бути підставою для скасування ухваленого рішення.

      

4.3. Оскарження рішень, дій чи бездіяльність органу місцевого самоврядування до суду здійснюється відповідно до чинного законодавства.

      


      


      


      

        Секретар сільської ради                                                                                    Антоніна МІКУЛІЧ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

 СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      
 
 
      

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про прийняття майна у комунальну

      

власність Девладівської сільської ради

      

 

      

          Керуючись Конституцією України, відповідно до ст. 26, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 83, 97, 122 Земельного кодексу України, ст. 186, 187, 188, 373 Цивільного кодексу України, ч. 5 ст. 13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та постановою Верховного Суду від 10.05.2018 у справі № 495/3710/13, постанова Верховного Суду від 14.11.2019 у справі № 143/1249/17  враховуючи вимогу арбітражного керуючого Шевченко В.Є. від 17.03.2020 вих. № 02-07/20, а також рішення Девладівської сільської ради від 07.12.2020 № 22-1/VIII «Про початок реорганізації юридичної особи – ОРДО-ВАСИЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ шляхом приєднання до – ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ», з метою забезпечення права власності Девладівської сільської територіальної громади,  забезпечення належного врядування на відповідній території, забезпечення дотримання принципу правової визначеності, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища сільська рада

      

в и р і ш и л а:

      

      
  • Прийняти у комунальну власність Девладівської сільської ради лісосмуги загальною площею 16 га (всього 7 посадок), що розташовані на земельних ділянках площею 13.6096 га з кадастровим номером 1225286600:01:001:0081 та площею 5.6906 га з кадастровим номером 1225286600:01:001:0079.
      
  • Прийняти у комунальну власність греблю ставка, що розташована на території Девладівської сільської ради на земельній ділянці водного фонду площею 2,7053 га з кадастровим номером 1225286600:01:002:0093.
      

Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з земельних питань, планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища.

      


      

           Сільський  голова                                                              Олена НЕЛІПА

      

 

      

с. Девладове

      

від «26» листопада 2021 р.

      

№ _________/VІI

      


У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

 КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      
 
 
      

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

      

⌐                                                        

      

Про затвердження проекту Генерального плану та плану зонування села Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області

      


      

           Розглянувши містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території населеного пункту с. Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області», розроблену фізичною особою-підприємцем Дронь Мариною Сергіївною, керуючись ст. ст. 26, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 6, 16, 17, 18, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», враховуючи протокол громадських слухань щодо розгляду проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території населеного пункту с. Перше Травня Софіївського району Дніпропетровської області»від 16.04.2021 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища, з метою забезпечення раціонального розселення і визначення напрямків сталого розвитку територій; обґрунтування розподілу земель за цільовим призначенням; взаємоузгодження державних, громадських та приватних інтересів під час планування і забудови територій; встановлення режимів забудови територій та меж населеного пункту села Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області сільська рада,

      

                                                 вирішила:       

      
  • Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території населеного пункту с. Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області», розроблений ФОП Дронь Мариною Сергіївною.

      

Дане рішення, а також містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території населеного пункту с. Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області» оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради відповідно до вимог чинного законодавства.

      


      
  • Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з земельних питань, планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища.
      


      

                       Сільський  голова                          Олена НЕЛІПА

      


      

с. Девладове

      

від «26» листопада 2021 р.

      


      

№ _____ /VІІІ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

====================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про затвердження розпоряджень  сільського голови, які були прийняті в міжсесійний період

      

           

      

        Відповідно до ч. 4 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію про розпорядження, прийняті сільським головою в міжсесійний період з 09 листопада 2021  року по 25 листопада   2021 року, сільська рада

      

в и р і ш и л а :

      

       

      

 1.Затвердити розпорядження сільського голови з основної діяльності, з особового складу,  про надання щорічних оплачуваних відпусток, про короткострокові відрядження,  які були прийняті в міжсесійний період з 09 листопада 2021  року по 25 листопада  2021 року,

      


      

                    

      

Сільський  голова                                              Олена  НЕЛІПА

      


      

с-ще Девладове

      

від ____________  2021 року

      

№  _____________/VІІІ

      


      


      


      


      

                                                                                   

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

                                                                                                                   

      


 







Девладівська сільська рада
Криворізький район, Дніпропетровська область
Проєкти рішень
від 25 листопада 2021р. № 
Проекти рішень 16 сесія VIII скликання
Опубліковано 25 листопада 2021




У К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

_______________________________________________________________

 

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

 

Звіт про  виконання Девладівського сільського бюджету 
за  9 місяців  2021 року


                Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтею 78 Бюджетного Кодексу України, враховуючи висновки і пропозиції  постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська рада                  

                                            

                                                в и р і ш и л а:


1. Затвердити звіт про виконання  сільського бюджету за 9 місяців 2021 року  згідно з додатком 1 по доходах - у сумі 37 844 156,19 грн. і по видатках згідно з додатком 2  в сумі  37 458 173,29 грн., в тому числі:

загальний фонд сільського бюджету по доходах з урахуванням сум, одержаних  з  державного, обласного  та бюджетів інших рівнів - у сумі 37 484 457,15 грн. і по видатках з урахуванням сум, переданих бюджетам інших рівнів - у сумі 36 662 458,82 грн.;

спеціальний фонд сільського бюджету по доходах з урахуванням сум, одержаних  з  державного, обласного  та бюджетів інших рівнів у сумі 359 699,04 грн. і по видатках в сумі   795 714,47 грн.

        

       Сільський голова                                                     Олена НЕЛІПА

с. Девладове

26 листопада 2021 року

№  ___________/VIIІ

 

УКРАЇНА

 

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

 

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ  

  

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

    

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

     

________________________________________________________________

     

 

     

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

     

 

     

04556000000

     

     (код бюджету)

     

Про внесення змін до рішення сесії Девладівської сільської ради від 22.12.2020 року № 30-3/УІІІ «Про бюджет Девладівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

     

 

     

      Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний бюджет України на 2021 рік»,  Девладівська сільська  рада

     


     

ВИРІШИЛА:

     


     

Визначити на 2021 рік:

     


     

       доходи місцевого  бюджету у сумі 51 845 742,00 гривень, в тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету 51 659 212 гривень, доходи спеціального фонду місцевого бюджету 186 530 гривень., згідно з додатком 1 до цього рішення;

      

      видатки місцевого  бюджету у сумі 56 044 715, 16 гривень, в тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету 54 224 991, 16 гривень, видатки спеціального фонду місцевого бюджету 1 819 724 гриві;

      

        дефіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 2 565 779,16 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення

      

        дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 1 633 194 гривні згідно з додатком 2 до цього рішення;

      

      оборотний залишок бюджетних коштів місцевого  бюджету у розмірі   5 000 гривень, що становить 0,01 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

      

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 20 000 гривень, що становить 0,04 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

      


      

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

      

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

      

4. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 6 292 424 гривні згідно з додатком 6 до цього рішення.

      

5. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2021 рік:

      

1) до доходів загального фонду місцевого бюджету належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69-1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України 2021 рік»:

      

- освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 17914400 гривень;

      

-   базова  дотація в сумі 2 414 600 гривень;

      

-   дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 1 883 700 гривень;

      

-   інші субвенції з місцевого бюджету в сумі 362 587 гривень, в т.ч. :

      

     субвенція бюджету Девладівської сільської  територіальної громади на утримання соціальних працівників територіального центру в сумі 353 800 гривень;

      

      субвенція бюджету Девладівської сільської  територіальної громади для забезпечення роботи територіального центру в сумі 12 200 гривень;

      

      субвенція з обласного бюджету місцевим бюджетам на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраджали  внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 2 587 гривень;

      

     субвенція з обласного бюджету до місцевих бюджетів на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2021 році в сумі 29 000 гривень;

      

     - субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 99 000 гривень;

      

               - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості в сумі 246 000, 00 гривень;

      

               -  субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 439 725, 00 гривень;

      

               -  субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок

      


      

збройного конфлікту на сході України в сумі 200 700, 00 гривень;

      


      

             - субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та   заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного  бюджету   -  5700,00 гривень.

      


      


      

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 72 Бюджетного кодексу України.

      

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2021 рік:

      

1) у частині доходів є надходження, визначені статями 69¹ Бюджетного кодексу України:

      

- екологічний податок,

      

- грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності ,

      

- власні надходження бюджетних установ.

      

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

      

7. Установити, що у 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з  відповідними пунктами статті 69¹ та 71 Бюджетного кодексу України спрямовуються на реалізацію заходів, визначених згідно з частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з відповідними абзацами частини 1 пункту 7 цього рішення, спрямовуються відповідно на:

      

 - заходи з охорони навколишнього середовища (за рахунок джерел,        визначених 1,2 абзацами частини 1 пункту 6 цього рішення);

      

-  заходи з утримання бюджетних установ громади (за рахунок джерел, визначених  3 абзацом  частини 1 пункту 6 цього рішення).

      


      

8. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

      

        оплату праці працівників бюджетних установ;

      

        нарахування на заробітну плату;

      

        придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

      

        забезпечення продуктами харчування;

      

        оплата комунальних послуг та  енергоносіїв;

      

        соціальне забезпечення;

      

        поточні трансферти місцевим бюджетам;

      

        оплату енергосервісу.

      


      

9. Відповідно до ст. 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Бюджетного кодексу України дозволити Фінансовому відділу Девладівської сільської ради в межах поточного бюджетного періоду розміщувати тимчасово вільні кошти на депозитах з їх подальшим поверненням до бюджету до кінця поточного бюджетного періоду, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

      

10.  Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право Фінансовому відділу Девладівської сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

      

11. Головним розпорядникам коштів місцевого бюджету об’єднаної територіальної громади забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

      

1) на виконання вимог наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014 р. № 836 «Про деякі питання затвердження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10.09.2014 р. за № 1103/25880 (зі змінами), забезпечити розробку проектів паспортів бюджетних програм і надати їх на погодження Фінансовому відділу Девладівської сільської ради протягом 30 днів з дня набрання чинності цим рішенням з метою їх затвердження протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

      

2)  здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

      

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

      

здійснити публічне представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2022 року;

      

оприлюднювати паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

      

4) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

      

5) забезпечення не ухильного виконання  вимог  Бюджетного  кодексу України  щодо  утримання  чисельності  працівників  та  здійснення  фактичних видатків на заробітну плату (включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород,

      

матеріальну допомогу) лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах;

      

6) затвердження лімітів споживання  енергоносіїв  у  натуральних показниках  для  кожної  бюджетної  установи,виходячи  з  обсягів  відповідних бюджетних асигнувань.

      

12. Враховуючи норми статті 23 Бюджетного кодексу України:

      

1) Надати право виконавчому комітету Девладівської сільської ради  своїми рішеннями  у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету,додаткові дотації та субвенції, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) за погодженням  з постійною комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Девладівської сільської ради з наступним затвердженням сесією сільської ради;

      

2) доручити фінансовому відділу Девладівської сільської  ради у межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі,  помісячно та в розрізі економічної класифікації видатків бюджету, а також в розрізі класифікації кредитування бюджету щодо надання кредитів з бюджету.

      

13. Фінансовому відділу Девладівської сільської ради у місячний термін від прийняття цього рішення подати на розгляд виконавчого комітету рішення про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках за кожною бюджетною програмою, виходячи із обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

      

14. Установити, що у 2021 році орендна плата бюджетних установ за оренду майна, що є спільною комунальною власністю сільської об‘єднаної територіальної громади, спрямовується до спеціального фонду бюджету громади, як власні надходження бюджетних установ в розмірі 100 відсотків.

      

15. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

      

16Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

      

17Оприлюднити дане рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України .

      


      


      


      

18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

      


      


      


      

       Сільський голова                                                  Олена НЕЛІПА

      


      

с. Девладове

      

26 листопада 2021 року

      

№         /VIII

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


                                                   У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

                                    КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

______________________________________________________________-

      

 П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 р. № 43-3/ VIIІ  « Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства “Мар’ївське ПАЕ” Девладівської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік» (зі змінами)

      


      

          Керуючись Бюджетним кодексом України, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань фінансів бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сільська рада

      

В И Р І Ш И Л А:

      


      

       1. Внести зміни до рішення сільської ради від 22.12.2020 р. №43-3/VIIІ «Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Мар’ївське «ПАЕ» Девладівської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік» (зі змінами), а саме:

      

     додаток 1 до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Мар’ївське «ПАЕ » Девладівської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік, викласти згідно додатку 1.

      


      

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

      

 

      

Сільський голова                                                   Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

26.11.2021 року

      

№  ­­­­________/VIII

      


      

                            

      

Додаток 1 до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства                        “ Мар’ївське “ПАЕ”  Девладівської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік

      


      


      

Обсяг фінансування Програми фінансової підтримки Комунального підприємства “ Мар’ївське “ПАЕ” Девладівської сільської ради  та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік

      

 

      

№ п/п

Комунальне підприємство

Обсяги фінансування грн.

Всього:

2021

КП « Мар’ївське «ПАЕ» 

 на поточні видатки

1176557,00

1176557,00

1.

Заробітна плата

704807,95

704807,95

2.

Нарахування на заробітну плату

155054,62

155054,62

3.

На придбання :

паперу, канцтовари;

лічильник електроенергії,шафа ЛУЗОД,колодки НІК, модульний автоматичний вимикач, блок живлення, бокс монтажний, акумулятор, модем, антена на магнітній підставці, кабель; задвижки , муфти, труба пластикова,труба металева пально-мастильні матеріали, талони на бензин, смарт-карти, запчастини, перезарядки вогнегасників, картриджів мастило, тосол, аптечка автомобільна,

деззасоби

придбання матеріалів, будівельних матеріалів, обладнання, інвентарю та інструментів для господарської діяльності, а також для благоустрою території;

придбання малоцінних предметів (оргтехніка, принтер,БФП, господарський інвентар,вогнегасники, калькулятори)

Антимагнітна пломба на клейкій стрічці,пластикові захисні пломби (пломби-защіпки)


136812,40

136812,40

4.

Послуги:

розробка робочого проекту та технічного завдання «Локальне устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД);

створення локального устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД) обліку електроенергії;

роботи (послуги) по встановленню лічильника обліку електроенергії  з дистанційною передачею даних по лічильнику обліку електроенергії КП «Мар’ївське «ПАЕ», послуги з опломбування лічильника;

технічне обслуговування автомобіля, діагностика автомобіля , страховка автомобіля та водія, послуги з поточного ремонту автомобіля;

консультаційні послуги з питань отримання транспортної ліцензії,юридичні послуги по отриманню транспортної ліцензії;

послуги з проведення моніторингу та ведення зведеної фінансової та статистичної звітності стосовно діяльності в сфері житлово-комунального господарства;

оплата послуг з перезарядки та ремонту вогнегасників, картриджів, тонерів;

послуги автовишки, есковатора, грейдера.






96471,00






96471,00

5.

Водопостачання, розподіл води.

81141,03

81141,03

6.

Сплата податкових, неподаткових та інших платежів;

плата за отримання ліцензій , державне мито.

2270,00

2270,00


Разом

1176557,00

1176557,00

      

 

      

 

      


      

Секретар ради                                             А. МІКУЛІЧ

      

 

      


      

                                                                       

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

                                            Зміни до додатка

      


      

          

      

№ п/п

Комунальне підприємство

Обсяги фінансування грн.



КП « Мар’ївське «ПАЕ» 

 на поточні видатки

40 000,00

 

1.

послуги екскаватора, грейдера

40 000,00


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      



      

У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

                                    КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

_______________________________________________________________

      

 

      

    П Р О Е К Т       Р І Ш Е Н Н Я

      

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 р.  № 45-3/УІІІ « Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»  на 2021 рік»

      

 

      

           Керуючись Бюджетним кодексом України, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва сільська рада

      

                                                              В И Р І Ш И Л А:

      

 

      

            1. Внести зміни до рішення сільської ради від 22.12.2020 р. №45-3/VIIІ « Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства                        “ Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини ˮ на 2021 рік , а саме:

      

     додаток 1 до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства “ Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини ˮ на 2021 рік, викласти в новій редакції.

      

             2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

      

Сільський голова О. НЕЛІПА

      

с-ще  Девладове

      

від «26» листопада 2021 року

      

№                        /VІІІ

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      


      

                                                                                           Додаток 1

      

                                                                                                              до Програми фінансової підтримки

      

                                                                                                              КНП «Девладівська амбулаторія  

      

                                                                                                             загальної практики-сімейної медицини» 

      

 

      

Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства                      « Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Девладівської сільської ради   на 2021 рік

      

 

      

№ п/п

Комунальні підприємства

Обсяги фінансування грн.

Всього:



1.

КНП «Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»  на поточні видатки

1975080,00


1975080,00


 в тому числі :





Заробітна плата та нарахування на зарплату

1336430,00


1336430,00


Придбання медикаментів, придбання засобів індивідуального захисту, медінвентар і обладнання, приладдя, придбання дезинфікційних засобів та обладнання (бактерицидні лампи), придбання експрес-тестів для визначення антигену коронавірісу та наборами для відбору біологічного матеріалу методом полімеразної ланцюгової реакції

109200,00


109200,00


Бензин, солярка, запчас-тини, канцтовари, вода, господарчі товари, масло, бланки, медичні халати, постільна білизна, придбання фарби, вогнегасників, придбання комп’ютерного обладнання, МФУ, скло на автомобіль, ноутбук, токени

71400,00


71400,00


Страховка водія, автомобіля, діагностика, підвіз води, дератизація приміщення, послуги зв’язку, інтернету, послуги підключення до електроме-режі, послуги цілодобового спостереження, обслуговування пожежної безпеки, обслуговування  охоронної сигналізації, послуги флюорографа, заправка картриджів, перезарядка вогнегасників, юридичні послуги, медична ліцензія, послуги з реєстрації права власності , послуги зі встановлення скла на автомобіль

103900,00


103900,00


Видатки на відрядження

0,00


0,00


Оплата енергоносіїв

251650.00


251650.00


Навчання з охорони безпеки праці, підвищення кваліфікації

       12000,00


12000,00


Меблі, жалюзі, ролети, вішалка для одягу, вивіска, холодильник, мікрохви-льовка, меблі кухоні та інші витрати

90500,00


90500,00


Разом

1975080,00


1975080,00

      

 

      


      

Секретар сільської ради                                                  А.МІКУЛІЧ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

                              

      


      

                        

      


      

 

      

                        Внесення змін в додаток

      


         

№ п/п

Комунальні підприємства

Обсяги фінансування грн.


Всього:



1.

КНП «Девладівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»  на поточні видатки

15 700,00




 в тому числі :





придбання експрес-тестів для визначення антигену коронавірісу та наборами для відбору біологічного матеріалу методом полімеразної ланцюгової реакції

5 700,00




Придбання скла на автомобіль

5 000,00




послуги зі встановлення скла на автомобіль

            5 000,00









Разом

15 700,00









      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


УКРАЇНА

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

=====================================================

      

П Р О Е К Т     Р І Ш Е Н Н Я

      

               Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування 

      

Бугаю Олександру Олександровичу

      

           

      

          Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву Бугая Олександра Олександровича, що зареєстрований і проживає в селі Криничувате по вулиці Квітневій,38  про надання йому матеріальної допомоги на лікування; акт обстеження житлових умов заявника, складений депутатом сільської ради Крамаренко В.М. від 21.11.2021 року, копії наданих документів: виписки із медичної карти  № 164493 стаціонарного хворого від 27.09.2021 р.виданої КНП «Криворізька міська лікарня № 16» КМР,висновку ЛКК № 85 від 07.10.2021 р, виданої КНП  «Софіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Софіївської селищної ради Дніпропетровської області, враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

                                                                в и р і ш и л а:

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Бугаю Олександру Олександровичу, що зареєстрований і проживає в селі Криничувате по вулиці Квітневій,38 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування.

      
  • 2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І. кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Бугая Олександра Олександровича
      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      

              Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      


УКРАЇНА

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО    РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ 

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

=======================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

Про надання одноразової матеріальної допомоги Дорогань Марині Олегівні на лікування доньки  Жуковської Валерії Сергіївни

      

 

      

          Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву  Дорогань Марини Олегівни , що зареєстрована і проживає в селищі  Девладове  по вулиці Строканя,29  про надання  матеріальної допомоги на лікування її доньки ; акт обстеження житлових умов заявника складений депутатом сільської ради Мікуліч Антоніною Ігорівною, копії виписок  лікаря - ортодонта приватної  стоматологічної лікарні м.Кривого Рогу  з 26.06.2021р. по 07.10.2021 року про проведені лікувальні процедури, враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

в и р і ш и л а:

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Дорогань Марині Олегівні, що зареєстрована і проживає в селищі Девладове по вулиці Строканя,29 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування доньки  Жуковської Валерії Сергіївни.

      

      
  • 2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І. кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Дорогань Марини Олегівни.
      

      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      

                    Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      


УКРАЇНА

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО    РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ 

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

=======================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування 

      

Ященко Юлії Валентинівни

      

 

      

               Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву Ященко Юлії Валентинівни, що зареєстрована і проживає в селі Мар’ївка по вулиці Молодіжній,7  про надання йому матеріальної допомоги на лікування; акт обстеження житлових умов заявника складений депутатом сільської ради Матляк О.Г., копії наданих документів: виписки із медичної карти  № 005743/2021 амбулаторного (стаціонарного) хворого від 21.10.2021 року виданої Національним інститутом хірургії та трансплантології  ім.О.О.Шалімова,  враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

в и р і ш и л а:

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Ященко Юлії Валентинівні, що зареєстрована і проживає в селі Мар’ївка  по вулиці Молодіжній,7 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування.

      
  • 2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І. кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Ященко Юлії Валентинівни.
      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      

                  Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      

 

УКРАЇНА

 

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО    РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ 

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

========================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування Фургало Ніні Миколаївні

      

        Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву Фургало Ніни Миколаївни, що зареєстрована і проживає в селі Мар’ївка по вулиці Гагаріна,буд.№ 4 кв.№ 19  про надання їй матеріальної допомоги на лікування; акт обстеження житлових умов заявника складений депутатом сільської ради Матляк О.Г. від 05.11.2021 року, копію  довідки № 490 від 05.11.2021 року виданої КНП «Софіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Софіївської селищної ради Дніпропетровської області про перебування на диспансерному обліку та потребу в постійному підтримуючому лікуванні,  враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

                                                              в и р і ш и л а:  

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Фургало Ніні Миколаївні, що зареєстрована і проживає в селі Мар’ївка  по вулиці Гагаріна, буд, № 4 кв.№ 19 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування.

      

2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І. кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Фургало Ніни Миколаївни. 

      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      
  •         Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА
      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      


      


      


УКРАЇНА

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО    РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ 

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      

========================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

Про надання одноразової матеріальної допомоги Маркевичу Петрові             Олексійовичу на лікування дружини Маркевич Олександри Степанівни

      


      

        Керуючись ст.26, ст.64  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного Кодексу України,  Положенням про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги  малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і зареєстровані та проживають на території Девладівської сільської ради, затвердженим рішенням 5 сесії УІІІ скликання сільської ради від 29.01.2021 року № 152, розглянувши та обговоривши заяву  Маркевича Петра Олексійовича , що зареєстрований і проживає в селі  Водяне   по вулиці Шкільній, будинок № 53 про надання  йому матеріальної допомоги на лікування його дружини ; акт обстеження житлових умов заявника, складений депутатом сільської ради Дмитренко О.І. від 22.11.2021 року, копії наданих документів із закладів охорони здоров’я, враховуючи рекомендації і пропозиції постійних комісій сільської ради з питань фінансів,бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;  з питань освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та фізичного виховання, сільська рада

      

                                                               в и р і ш и л а:

      

1. Надати нецільову одноразову матеріальну допомогу з видатків сільського бюджету на соціальний захист населення Маркевичу Петру Олексійовичу, що зареєстрований і проживає в селі Водяне по вулиці Шкільній, будинок № 53 в розмірі ________ (_____ тисяч) гривень на лікування дружини Маркевич Олександри  Степанівни.

      
  • 2. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Гуржій Н.І.  кошти перерахувати на номер власного банківського рахунку Маркевича Петра  Олексійовича.
      
  • 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
      

                 Сільський голова                                          Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від «____»  ______ 2021 року

      

№  __________ – _____/УІІІ

      


      

                                                                 

                                                             У К Р А Ї Н А 

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

 КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ 

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

====================================================

      

   П Р О Е К Т   Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

      


      

Про затвердження Плану діяльності Девладівської сільської ради

      

з підготовки регуляторних актів на 2022 рік

      

         Відповідно до частини 1 статті 7  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 7 частини 1 статті 26, статті 42, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Девладівської сільської ради, розглянувши клопотання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва про затвердження Плану з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік, сільська рада

      

в и р і ш и л а:

      

1.Затвердити План діяльності Девладівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік згідно з додатком.

      

2.Доручити відповідальним за розроблення проектів регуляторних актів здійснити розроблення та внести на розгляд сесії Девладівської сільської ради проекти регуляторних актів в строки встановлені в додатку та в порядку передбаченому Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

      

3.Доручити секретарю Девладівської сільської  ради Мікуліч А.І.  забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення.

      

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанова І.Ю.

      

                   Сільський голова                                           Олена НЕЛІПА

      

с-ще Девладове

      

від _________2021 року

      

№                /VІІІ

      

                                                                                                 Додаток  до  рішення

      

сільської                    ради

      

                                                                                                      від «     »               2021 року

      

                                                                                                      №                /VІІІ

      


      

П Л А Н

      

Діяльності Девладівської  сільської ради

      

з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

      

 

      

№ з/п

Вид проекту регуляторних актів

Назва проекту регуляторних актів

Ціль прийняття регуляторного акта

Строк

Найменування органу та підрозділу. Прізвище, ім’я та по батькові відповідального за розробку регуляторного акта

1

2

3

4

5

6

1.

Рішення сесії

сільської ради

 «Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців, які здійснюють господарську діяльність»





Максимальне охоплення видів діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, що використовують спрощену систему оподаткування.

Необхідність встановлення диференційованих ставок відповідно до чинного законодавства та забезпечення виконання дохідної частини бюджету з метою фінансування необхідних видатків.

І-ІІ кв. 2022р

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.,

голова постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

2.

Рішення сесії

сільської ради

 «Про встановлення та затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки  комунальної та державної власності на території Девладівської сільської ради Криворізького

району Дніпропетровської області

З метою наповнення місцевого бюджету.


Ефективність використання ресурсів територіальної громади сільської ради, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо орендних відносин.

І-ІІ кв.

2022р

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.,

голова постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

3.

Рішення сесії

сільської ради

Про  встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Девладівської сільської ради Криворізького

району Дніпропетровської області

З метою наповнення місцевого бюджету.

Ефективне використання землі на території сільської ради юридичними та фізичними особами.

І-ІІ кв.

2022р

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.,

голова постійної комісії сільської ради з земельних  питань , планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища


4.

Рішення сесії сільської ради

«Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Девладівської сільської ради Криворізького

району Дніпропетровської області »

Збалансування інтересів територіальної громади та суб’єктів господарювання, приведення ставок податку на нерухоме майно у відповідність до чинного законодавства

І-ІІ кв.

2022р

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.,

голова постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва сільської ради

5.

Рішення сесії сільської ради

Про встановлення  туристичного збору на території Девладівської сільської ради












З метою наповнення місцевого бюджету

1-ІІ кв.

2022р.

Сільський голова

Неліпа О.В., заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Юрзанов І.Ю.,

начальник фінансового відділу     Амян О.В.

голова постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

6.

Рішення сесії сільської ради

«Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік»


Ефективне та своєчасне затвердження проектів регуляторних актів

ІУ кв.

2022р.

Виконавчий комітет сільської ради

      


      

            Секретар сільської  ради                                                 Антоніна МІКУЛІЧ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

 

      

                                               

      

 

      

У  К  Р  А  Ї  Н  А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

                                     КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

      

  ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

________________________________________________________________

      

П Р О Е К Т     Р І Ш Е Н Н Я

      

Про затвердження Положення про порядок списання об’єктів

      

комунальної власності Девладівської сільської ради

      


      

          Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» від 03.03.1998 № 147/98-ВР, постанов Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності», від 06.06.2007 № 803 «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності», від 21.08.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; наказів Міністерства фінансів України від 27.04.2000 № 92 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», від 12.10.2010 № 1202 «Про затвердження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі», Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.09.2016 № 818, Наказу Державного казначейства України «Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання» N 130 від 18.12.2000 року, з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання об’єктів комунальної власності, сільська рада

      

ВИРІШИЛА:

      


      

1.Затвердити Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Девладівської сільської ради (додається).

      


      

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Девладівської сільської ради.

      

                      Сільський голова Олена НЕЛІПА

      

с.Девладове

      

« 26 » листопада  2021р

      

№      -     /УІІІ

      

 

      

                                                                                   Додаток         

      

рішення №_____ -____ / VІII 

      

                                                                            сільської ради                                                                         

      

                                                                                                     від 26.11.2021 року №

      


      


      

ПОЛОЖЕННЯ 

      

ПРО ПОРЯДОК СПИСАННЯ ОБ'ЄКТІВ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ 

      

ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

      


      


      

Це Положення про порядок списання об'єктів комунальної власності Девладівської сільської ради (далі - Положення) розроблено відповідно до Господарського Кодексу України, Цивільного кодексу України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” від 03.03.1998 № 147/98-ВР, постанов Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 № 1314 “Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності”, від 06.06.2007 № 803 «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності», від 21.08.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»; наказів Міністерства фінансів України від 27.04.2000 № 92 «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», від 12.10.2010 № 1202 «Про затвердження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі», Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.09.2016 № 818, Наказу Державного казначейства України «Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання» N 130 від 18.12.2000 року.

      

 

      

І. Загальна частина

      


      

1.1. Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Девладівської сільської ради визначає механізм списання об'єктів комунальної власності, якими є об'єкти незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції в необоротні матеріальні активи), матеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), іншими необоротними матеріальними активами (далі - майно), малоцінні необоротні матеріальні активи, малоцінні швидкозношувані предмети, виробничі запаси.

      

Положення визначає порядок списання майна, що є комунальною власністю Девладівської сільської ради та перебувають на бухгалтерському обліку:

      

• організацій, установ, закладів, які утримуються (фінансуються) за рахунок коштів місцевого бюджету, на правах оперативного управління;

      

• комунальних підприємств – на балансі, на праві господарського віддання;

      

сільської ради, структурних підрозділів, виконавчого органу сільської ради – на праві оперативного управління, а також переданого в оренду суб’єктам підприємницької діяльності, та/або знаходиться в статутних фондах інших суб’єктів підприємницької діяльності;

      

(надалі - Балансоутримувачі).

      

1.2. Списання майна здійснюється шляхом ліквідації, безоплатної передачі та відчуження з балансу Балансоутримувача.

      

1.3. Терміни, які використовуються у цьому Положенні, вживаються у значенні, наведеному в законодавчих актах, що регулюють питання правового режиму власності відповідного майна та питання управління майном, його оцінки та бухгалтерського обліку.

      

1.4. Дія цього Положення не поширюється на майно, порядок списання якого визначається окремими законами (об'єкти житлового фонду, військове майно, державний матеріальний резерв, об'єкти цивільної оборони, цілісні майнові комплекси підприємств тощо).

      

 

      

II. Утворення комісій із списання майна

      


      

2.1. Для встановлення факту непридатності майна і встановлення неможливості та/або неефективності проведення його відновного ремонту чи неможливості його використання іншим чином, а також для оформлення документів на списання майна розпорядженням (наказом) керівником Балансоутримувача створюється постійно діюча комісія у складі:

      

• голови комісії, яким може бути керівник або його заступник;

      

• заступника голови комісії, яким може бути головний бухгалтер або його заступник;

      

• членів комісії: представник виконавчого органу ради, працівників інженерних, технічних, технологічних, будівельних, обліково-економічних та інших підрозділів Балансоутримувача, а також залучених інших працівників, фахівців.

      

2.2. У випадку, коли для списання майна необхідний дозвіл сесії ради створюється постійно діюча комісія, за участю депутатів ради (за згодою).

      

2.3. Для участі в роботі комісії із встановлення факту непридатності майна, що перебуває під наглядом державних інспекцій, органів, установ запрошується відповідний фахівець, який підписує акт про списання або передає комісії свій письмовий висновок, який додається до акту.

      

2.4. Розпорядження (наказ) про створення постійно діючої комісії поновлюється щороку або за потреби.

      

2.5. Комісія із списання майна:

      

• проводить в установленому законодавством порядку інвентаризацію майна, що пропонується до списання, та за її результатами складає відповідний акт;

      

• проводить огляд майна, що підлягає списанню, використовуючи при цьому необхідну технічну документацію (технічні паспорти, відомості про дефекти тощо), а також дані бухгалтерського обліку;

      

• визначає економічну (технічну) доцільність чи недоцільність відновлення та/або подальшого використання майна і вносить відповідні пропозиції про його продаж, безоплатну передачу чи ліквідацію;

      

• встановлює конкретні причини списання майна: фізична зношеність, моральна застарілість, непридатність для подальшого використання Балансоутримувачем, зокрема у зв’язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкодження внаслідок аварії чи стихійного лиха та неможливість відновлення, або виявлення його в результаті інвентаризації як нестачі;

      

• встановлює осіб, з вини яких трапився передчасний вихід майна з ладу (якщо такі є);

      

• визначає можливість використання окремих вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів об’єкта, що підлягає списанню, і проводить їх оцінку;

      

• здійснює контроль за вилученням із майна, що підлягає списанню, придатних вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, а також вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, визначає їх кількість, вагу та контролює здачу на склад і оприбуткування на відповідних балансових рахунках;

      

• складає відповідно до законодавства акти на списання майна за встановленою типовою формою.

      

2.6. За результатами роботи складається протокол засідання комісії, до якого додаються:

      

• акт інвентаризації майна, що пропонується до списання;

      

• акти на списання майна;

      

• інші документи (копія акта про аварію, висновки відповідних інспекцій, державних органів тощо (за наявності).

      

2.7. У протоколі засідання комісії зазначаються пропозиції щодо шляхів використання майна, списання якого за висновками комісії є недоцільним, заходи з відшкодування вартості майна, в результаті інвентаризації якого виявлена нестача, чи розукомплектованого, зазначається рішення про списання майна шляхом ліквідації, продажу чи безоплатної передачі.

      

2.8. Протокол засідання комісії підписується всіма членами комісії. У разі незгоди з рішенням комісії її члени мають право викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

      

2.9. Для оформлення списання використовуються форми актів на списання відповідно до Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.09.2016 № 818, Наказу Державного казначейства України «Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання» N 130 від 18.12.2000 року.

      

В акті на списання майна детально зазначаються причини його списання та робиться висновок про економічну (технічну) недоцільність та/або неможливість відновлення майна.

      

2.10. У разі списання майна, пошкодженого внаслідок аварії до акта на його списання додається належним чином завірена копія акта про аварію, в якій зазначаються причини, що призвели до неї; у разі списання майна, пошкодженого внаслідок стихійного лиха – належним чином завірені копії документів, що підтверджують факт стихійного лиха.

      

2.11. Протокол засідання комісії, акт інвентаризації, акти на списання майна та затверджуються керівником Балансоутримувача.

      

2.12. При здійсненні списання малоцінних необоротних матеріальних активів, малоцінних швидкозношуваних предметів, виробничих запасів протокол засідання комісії не складається. Всі необхідні відомості відображаються у відповідному акті на списання майна.

      

 

      

IІІ. Cписання майна, яке належить 

      

до комунальної власності Девладівської сільської ради, 

      

шляхом ліквідації

      


      

3.1. Списанню підлягає майно, що не може бути в установленому порядку відчужене, безоплатно передане іншим підприємствам, установам чи організаціям та щодо якого не можуть бути застосовані інші способи управління (або їх застосування може бути економічно недоцільне), у разі, коли таке майно морально чи фізично зношене, непридатне для подальшого використання суб'єктом господарювання, зокрема у зв'язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкоджене внаслідок аварії чи стихійного лиха та відновленню не підлягає, або виявлене в результаті інвентаризації як нестача.

      

3.2. При цьому списання майна, виявленого в результаті інвентаризації як нестача, здійснюється після відшкодування його вартості, крім випадків, коли здійснити таке відшкодування неможливо.

      

3.3. Морально застаріла комп'ютерна техніка, придатна для подальшого використання, може передаватися до сфери управління виконавчого комітету Девладівської сільської ради з подальшим її закріпленням за відповідними закладами, установами та організаціями.

      

3.4. Нарахований знос у розмірі 100% на майно, яке придатне до подальшої експлуатації, не може бути підставою для його списання.

      

3.5. За розпорядженням (наказом) керівника Балансоутримувача здійснюється списання повністю амортизованих основних фондів (засобів) первісна (переоцінена) вартість яких становить менш як 50,0 (п’ятдесят) тис. гривень за одиницю (комплект), відповідно до цього Положення.

      

3.6. Списання об’єктів незавершеного будівництва, не повністю амортизованих основних фондів (засобів), та основних фондів (засобів), первісна (переоцінена) вартість яких становить 50,0 (п’ятдесят) тис. гривень і більше за одиницю (комплект), здійснюється після надання сесією Девладівської сільської ради дозволу на їх списання, до якого додається:

      

техніко-економічне обґрунтування необхідності списання майна, в якому містяться економічні та/або технічні розрахунки, інформація про очікуваний фінансовий результат списання майна та про те, як воно вплине на фінансовий план;

      

• акт інвентаризації майна, що пропонується до списання;

      

• акт технічного стану майна, затверджений Балансоутримувачем;

      

• відомості про наявність обтяжень чи обмежень стосовно розпорядження майном, що пропонується списати (разом з відповідними підтвердними документами);

      

• відомості про земельну ділянку, на якій розташоване нерухоме майно, із зазначенням напрямів подальшого використання земельних ділянок, які вивільняються;

      

• відомості про об’єкти незавершеного будівництва, а саме: дата початку і припинення будівництва, затверджена загальна вартість, вартість робіт, виконаних станом на дату припинення будівництва (ким і коли затверджено завдання на проектування, загальна кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт, кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт, виконаних до їх припинення, стадії виконання робіт);

      

• лист-погодження виконавчого органу сільської ради, у підпорядкуванні якого знаходиться Балансоутримувач у разі наявності такого підпорядкування.

      

 

      

IV. Механізм списання майна, яке 

      

належить до комунальної власності Девладівської сільської ради, шляхом ліквідації

      


      

4.1. Розбирання та демонтаж майна, що пропонується до списання, проводиться тільки після прийняття сесією Девладівської сільської ради рішення про надання згоди на списання майна (крім випадків пошкодження майна внаслідок аварії чи стихійного лиха) або після відповідного розпорядження (наказу) керівника Балансоутримувача.

      

4.2. Розбирання, демонтаж та списання майна, а також відображення на рахунках бухгалтерського обліку фактів проведення відповідних господарських операцій згідно з цим Положенням забезпечується безпосередньо Балансоутримувачем на балансі якого перебуває майно.

      

4.3. Усі вузли, деталі, матеріали та агрегати розібраного та демонтованого обладнання, придатні для ремонту іншого обладнання чи для подальшого використання, а також матеріали, отримані в результаті списання майна, оприбутковуються з відображенням на рахунках бухгалтерського обліку запасів.

      

Непридатні для використання вузли, деталі, матеріали та агрегати, оприбутковуються як вторинна сировина (металобрухт тощо).

      

4.4. Оцінка придатних вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, отриманих в результаті списання майна, проводиться відповідно Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

      

4.5. Вилучені після демонтажу та розбирання майна вузли, деталі, матеріали та агрегати, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, підлягають здачі суб’єктам господарювання, які провадять діяльність із збирання та первинної обробки брухту і відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння на підставі ліцензій, одержаних відповідно до вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

      

4.6. Забороняється знищувати, здавати в брухт з кольорових і чорних металів техніку, апаратуру, прилади та інші вироби, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, без попереднього їх вилучення та одночасного оприбуткування придатних для подальшого використання деталей.

      

4.7. Кошти, що надійшли в результаті списання майна, перераховуються Балансоутримувачем до сільського бюджету.

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

V. Списання майна, яке 

      

належить до комунальної власності Девладівської сільської ради, шляхом безоплатної передачі

      


      

5.1. Безоплатна передача майна, що перебуває на балансі комунальних підприємств, установ, закладів, організацій з балансу на баланс інших комунальних підприємств, установ, закладів, організацій здійснюється за погодженням сторін та з дозволу виконавчого комітету Девладівської сільської ради.

      

 

      

VI. Списання майна, яке 

      

належить до комунальної власності Девладівської сільської ради, шляхом відчуження

      


      

6.1. Списання майна шляхом відчуження (продажу) здійснюється безпосередньо Балансоутримувачем на балансі якого перебуває майно, лише після надання на це згоди сесії Девладівської сільської ради.

      

Відчуженню підлягають тільки матеріальні активи, які відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами).

      

Дія цього порядку не поширюється на відчуження:

      

• цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, їх структурних підрозділів;

      

• індивідуально визначеного майна, що в установленому порядку включене до переліків об'єктів, які підлягають приватизації відповідно до законодавства з питань приватизації;

      

• майна, на яке відповідно до законодавства встановлена заборона на відчуження.

      

6.2. Для отримання згоди сесії Девладівської сільської ради на відчуження майна, подаються наступні документі:

      

• подання з техніко-економічним обґрунтуванням доцільності відчуження майна (з обов’язковим визначенням впливу відчуження майна на цілісність майнового комплексу);

      

• акт інвентаризації основних фондів (засобів), які пропонуються до відчуження;

      

• звіт про експертну оцінку вартості майна;

      

• лист-погодження виконавчого органу сільської ради, у підпорядкуванні якого знаходиться Балансоутримувач у разі наявності такого підпорядкування.

      

Строк подачі подання з документами на розгляд сесії Девладівської сільської ради не може перевищувати 2 місяців від дати оцінки.

      

6.3. Рішення про надання згоди на відчуження майна діє протягом року з дати його прийняття.

      

6.4. Початкова вартість продажу майна встановлюється у розмірі не меншому, ніж визначено у висновку зі звіту про оцінку майна, який виготовляється суб’єктом оціночної діяльності відповідно до нормативно-правових документів, які діють на момент її проведення.

      

6.5. Після проведення оцінки Балансоутримувачу забороняється вчиняти дії щодо об’єкта, який пропонується списати шляхом відчуження (продажу), які можуть призвести до зміни його вартості.

      

6.6. Відчуження майна шляхом його продажу здійснюється виключно через біржі, на аукціоні тощо відповідно до вимог чинного законодавства України.

      

6.7. Кошти, що надійшли від продажу майна, перераховуються до сільського бюджету.

      

 

      

VII. Прикінцеві положення

      


      

7.1. Керівник Балансоутримувача та виконавчий комітет Девладівської сільської ради контролює, організовує, забезпечує та відповідає за дотримання процедури списання майна, відповідно до цього Положення.

      


      


      


      

        Секретар сільської ради                                      Антоніна МІКУЛІЧ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

                                                                                      

      


У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

                                   КРИВОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

  ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

-----------------------------------------------------------------------------------------------

      

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про списання інших матеріальних активів

      


      

Керуючись  Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист завідуючої Комунального закладу Веселопільської бібліотеки №1 від 22.11.2021 року, про надання дозволу на списання з балансу установи вилученої з бібліотеки зношеної літератури, яка непридатна та недоцільна в подальшому використанні, сільська  рада

      

                                          ВИРІШИЛА:

      

1.Надати дозвіл на списання інших матеріальних активів – літератури (бібліотечний фонд) , яка фізично зношена та морально застаріла  з балансу  Комунального закладу «Веселопільська сільська бібліотека»  вилученої  в кількості:

      

1.1. 1156 примірників на загальну суму 1091,70 грн. (одна тисяча дев’яносто одна   грн. 70 коп.);

      

1.2.  772 примірників на загальну суму 947,62 грн. (дев’ятсот сорок сім грн. 62 коп.).

      

2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради Гуржій Н.І. списання інших матеріальних активів – літератури (бібліотечний фонд) оформити відповідно до чинного законодавства.

      

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів ,бюджету,планування соціального – економічного розвитку,інвестицій та міжнародного співробітництва.

      

                        Сільський голова                             Олена НЕЛІПА

      

 

      

с.Девладове

      

« 26 » листопада  2021р

      

№ _______________УІІІ

      


УКРАЇНА 

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ 

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

                                        П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про затвердження Положення

      

про електронні консультації та опитування на території 

      

Девладівської територіальної громади

      

 

      

Керуючись Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян»,  з метою забезпечення підзвітності громадянам, публічності, прозорості та відкритості діяльності Девладівської сільської ради та її виконавчих органів,   відповідно до положень Меморандуму про співпрацю в рамках реалізації програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) 2 фаза від __________ року, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, сільська рада

      

В И Р І Ш И Л А:

      


      

1. Затвердити Положення про електронні консультації та опитування на території Девладівської територіальної громади    згідно з додатком.

      


      

        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

      


      

Сільський голова                                  Олена НЕЛІПА

      


      

с-ще  Девладове

      

___ __________ 2021 року

      

№____-___ /VІІІ

      


      


      

Додаток

      

до рішення сільської ради

      

від «____» ______ 2021 року

      

№_________

      


      


      

Положення

      

про електронні консультації та опитування на території

      

 Девладівської територіальної громади  

      


      

Це Положення  відповідно до Конституції України, Європейської хартії місцевого самоврядування, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», Указів Президента України «Про Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки», «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергових заходів з її реалізації», «Про першочергові завдання щодо впровадження новітніх інформаційних технологій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Розпоряджень Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції розвитку електронної демократії в Україні та плану заходів щодо її реалізації», «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні», «Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні” визначає основні вимоги до організації і проведення Девладівським сільським головою, Девладівською сільською радою та її виконавчими органами (далі – органи місцевого самоврядування) електронних консультацій та опитувань (далі – е-консультації) з питань, що належать до їх компетенції.

      

Е-консультації є однією з форм участі членів Девладівської сільської територіальної громади у місцевому самоврядуванні. Вони проводяться з метою забезпечення участі членів територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення.

      

Розділ 1. Загальні положення

      

1.1. Е-консультації проводяться на засадах добровільності, інклюзивності, відкритості, прозорості, свободи висловлювань, політичної неупередженості та з обов’язковим розглядом пропозицій та коментарів, поданих під час їх проведення.

      

1.2. Ніхто не може бути примушений до участі або неучасті в е-консультаціях.

      

1.3. Е-консультації мають відкритий характер. Кожна особа яка досягла 18-річного віку, є громадянином України, громадянином іншої країни або ж є особою без громадянства, на законних підставах перебуває у межах територіальної громади та в законний спосіб може підтвердити цей факт, може взяти участь або ініціювати е-консультацію. Факт належності особи до територіальної громади підтверджується однією з зазначених умов:

      

1.3.1 особа зареєстрована в одному з населених пунктів, які входять до складу Девладівської сільської територіальної громади;

      

1.3.2. особа на законних підставах орендує або користується житлом в межах територіальної громади;

      

1.3.3. особа працює в межах територіальної громади.

      

1.4. Уся інформація (у тому числі копії документів), пов’язана з ініціюванням, підготовкою, проведенням публічних консультацій, розглядом прийнятих на них рішень, а також рішення органів місцевого самоврядування, акти посадових осіб, прийняті за результатами їх розгляду, розміщуються на веб-порталі «Е-консультації», а також можуть розповсюджуватися в засобах масової інформації та іншими способами відповідно до вимог цього Положення.

      

1.5. Публічні консультації не можуть використовуватися для політичної, у тому числі передвиборчої агітації.

      

1.6. Результати проведення е-консультацій враховуються органами місцевого самоврядування під час прийняття остаточного рішення і в подальшій їх роботі.

      

1.7. Проведення е-консультацій розпочинається з дня оприлюднення на веб-порталі «Е-консультації» інформації, з якої проводиться консультація та завершується у строки, визначені органами місцевого самоврядування.

      

Також інформація про проведення консультації на веб-порталі «Е-консультації» може поширюватися в будь-яких інших засобах масової інформації, соціальних медіа, соціальних мережах, усіма доступними способами з метою ознайомлення з ними якомога більшої кількості членів громади.

      

1.8. Органи місцевого самоврядування під час проведення е-консультації взаємодіють із засобами масової інформації, надають їм необхідні інформаційно-аналітичні матеріали.

      

1.9. Е-консультації проводяться у формі:

      

– електронного опитування – це проведення опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування. Електронне опитування може мати як просту форму (певна кількості питань із закритим переліком варіантів відповідей, опитувальник з одним варіантом відповіді, з декількома варіантами відповіді) так і складну форму (опитувальник з можливістю редагуванням відповідей; з налаштуванням діапазону балів оцінки або рейтингування). Така форма е-консультацій проводиться в розділі «Опитування» на веб-порталі «Е-консультації».

      

– електронної консультації з громадськістю – це оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання з можливістю коментування учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів. Така форма е-консультацій проводиться в розділі «Консультації» на веб-порталі «Е-консультації».

      

– електронного обговорення нормативно-правового акту – це оприлюднення проєкту нормативно-правового акту органами місцевого самоврядування з можливістю коментування документу учасниками е-консультації та внесенням власних коментарів.

      

Така форма е-консультацій проводиться в розділі «Обговорення НПА» на веб-порталі «Е-консультації».

      

1.10. Під час проведення е-консультацій орган місцевого самоврядування інформує про їх проведення:

      

– осіб, права, свободи, інтереси чи обов’язки яких потребують визначення,

      

– на яких вплине результат е-консультацій,

      

– які братимуть участь у його реалізації,

      

– фахівців з відповідних питань,

      

– інших заінтересованих осіб.

      

1.11.Матеріали е-консультацій, оприлюднені на веб-порталі «Е-консультації», архівуються та зберігаються суб’єктом владних повноважень не менше ніж п’ять років з дня прийняття рішення.

      

1.12. Строк проведення е-консультацій визначається суб’єктом владних повноважень з урахуванням складності питання, проєкту акту, терміновості, пріоритетності, строків виконання завдань.

      

Строк проведення е-консультацій не може становити менше 15 календарних днів, якщо інше не передбачено законом. Строк проведення е-консультації обчислюється з моменту оприлюднення.

      

1.13. Е-консультації в разі потреби можуть проводитися щодо:

      

Проєктів нормативно-правових актів, що мають важливе значення для територіальної громади;

      

Програм соціально-економічного і культурного розвитку та інших програм, рішень стосовно стану їх виконання;

      

Проєктів бюджету міста та звітів про його виконання;

      

Проєктів генерального плану міста та змін до нього, планів зонування територій, детальних планів території;

      

Проєкту Стратегічного плану розвитку міста та змін до нього;

      

Проєктів актів, прийняття яких може впливати на стан навколишнього природного середовища, у тому числі та не обмежуючись, намірів створення в місті чи поблизу нього нових екологічно небезпечних об’єктів, які можуть змінити умови життя і підвищити ризик техногенних аварій, сприяти виникненню шкідливих для здоров’я мешканців факторів, або які вимагають незалежної екологічної експертизи для з’ясування їх екологічної небезпеки;

      

Проєктів Статуту територіальної громади міста та змін до нього;

      

Відчуження об’єктів комунальної власності, які мають важливе значення для задоволення потреб громади, передача їх в оренду та під заставу;

      

Програм приватизації об’єктів комунальної власності;

      

Переліків об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації;

      

Надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення, а також скасування такого дозволу;

      

Питань адміністративно-територіального устрою, передбачених законодавством;

      

Символіки територіальної громади;

      

Встановлення правил з питань благоустрою, забезпечення в ньому чистоти і порядку, торгівлі на ринках та інших правил, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність;

      

Зміни тарифів на ЖКП, відносно яких рішення ухвалюється органом місцевого самоврядування;

      

Проєктів рішень ради про зміну місцевих податків та зборів;

      

Проєктів рішень про зміну (запровадження) платних послуг у лікувальних та навчальних закладах;

      

Визначення порядку надання адміністративних послуг;

      

Присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій;

      

Співробітництва територіальних громад, а також щодо інших питань, вирішення яких потребує громадського обговорення та/або консультацій з громадськістю.

      


      

Розділ 2. Ініціатори, користувачі та заінтересовані особи е-консультацій

      

2.1. Е-консультації організовує і проводить орган місцевого самоврядування, який готує пропозиції щодо вирішення певного питання або є розробником проєкту нормативно-правового акту, за допомогою відповідальної посадової особи структурного підрозділу виконавчого органу місцевого самоврядування, що здійснює управління веб-порталом «Е-консультації» (далі – Модератор).

      

2.2. Консультаційно-дорадчі органи при органах місцевого самоврядування, громадські об’єднання, благодійні організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, органи самоорганізації населення, профспілкові організації та організації роботодавців (далі – інститути громадянського суспільства) можуть ініціювати проведення е-консультацій, шляхом подання відповідних пропозицій органу місцевого самоврядування чи створити е-консультацію на веб-порталі «Е-консультації».

      

Е-консультацію з пропозицією щодо вирішення певного питання або опитування задля виявлення громадської думки з питань, віднесених до відання місцевого самоврядування на веб-порталі «Е-консультації» ініціює від інституту громадянського суспільства його голова.

      

Ініціювати проведення е-консультацій, може також особа, яка на законних підставах проживає у межах громади та відповідає умовам частини 1.3 цього положення.

      

2.3. В е-консультаціях мають право брати участь користувачі веб-порталу «Е-консультації», належним чином зареєстровані і ідентифіковані за допомогою сертифікованих сервісів ідентифікації.

      

Користувачі реєструються та самостійно оновлюють відомості в особистому електронному кабінеті на веб-порталі.

      

2.4. З метою забезпечення відкритості та доступності інформації щодо е-консультацій, які проводяться органами місцевого самоврядування та їх належного інформування, орган місцевого самоврядування веде Інформаційний реєстр заінтересованих осіб.

      

Користувач е-консультацій, який бажає увійти в категорію заінтересованих осіб для можливості отримання інформації про е-консультації, які проводяться органами місцевого самоврядування, створює особистий кабінет на веб-порталі «Е-консультації» та обирає категорії консультацій, в яких заінтересований.

      

В Інформаційному реєстрі заінтересованих осіб містяться відомості про прізвище, ім’я, по батькові заінтересованої особи, сфери її інтересів, контактна інформація (електронна адреса, засоби телефонного зв’язку).

      

З метою підтримання Інформаційного реєстру заінтересованих осіб в актуальному стані користувач самостійно оновлює відомості в особистому електронному кабінеті на веб-порталі «Е-консультації».

      

При створенні особистого електронного кабінету на веб-порталі «Е-консультації» користувач е-консультацій подає такі відомості: прізвище, ім’я, по батькові, контактну інформацію (електронну адресу, засоби телефонного зв’язку) та надає згоду на обробку своїх персональних даних.

      

Ведення інформаційного реєстру заінтересованих осіб здійснюється з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

      

2.5. Учасники е-консультацій під час проведення публічних консультацій мають право:

      

1) здійснювати моніторинг процесу підготовки та прийняття рішень органами місцевого самоврядування, які були прийнятті на основі е-консультацій;

      

2) подавати органам місцевого самоврядування пропозиції та коментарі з питань місцевого значення, що були винесені на е-консультації;

      

3) отримувати від органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб відомості та інформацію, що необхідна для участі в е-консультаціях, за винятком інформації з обмеженим доступом.

      

Розділ 3. Порядок проведення електронних консультацій

      

3.1. Е-консультації проводяться шляхом:

      

– оприлюднення пропозиції щодо вирішення певного питання;

      

– опитування задля виявлення громадської думки;

      

– оприлюднення та збору коментарів на проєкт нормативно-правового акту органу місцевого самоврядування.

      

3.2.Е-консультації організовує і проводить орган місцевого самоврядування, який є розробником проєкту нормативно-правового акту або готує пропозиції щодо вирішення певного питання, за допомогою відповідальної посадової особи чи структурного підрозділу виконавчого органу місцевого самоврядування (далі – Модератор).

      

3.3. Органи місцевого самоврядування щороку складають орієнтовний план проведення консультацій, де включені також електронні консультації (далі – орієнтовний план) з урахуванням пропозиції органів місцевого самоврядування, консультативно-дорадчих органів утворених при органах місцевого самоврядування, членів територіальної громади, громадських об’єднань, органів самоорганізації населення.

      

3.4. Орган місцевого самоврядування у день початку е-консультації розміщує інформацію про початок е-консультації на офіційному інтернет-ресурсі, а також надсилає електронною поштою заінтересованим особам, що включені до інформаційного реєстру заінтересованих осіб повідомлення про початок е-консультації.

      

3.5. Авторизація на веб-порталі «Е-консультації» відбувається з використанням Bank ID, кваліфікованого цифрового підпису тощо  також учасник е-консультацій надає згоду на обробку своїх персональних даних.

      

3.6. Користувачі е-консультацій під час проведення е-консультацій подають коментарі у електронній формі, які опубліковуються на веб-порталі «Е-консультації». Коментарі користувача е-консультації із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора оприлюднюються на веб-порталі «Е-консультації».

      

3.7. Не підлягають оприлюдненню, розгляду та видаляються лише коментарі, які містять заклики, спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, на розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення, анонімні пропозиції, а також ті, що містять ненормативну лексику та які не стосуються питання, щодо якого проводяться е-консультації.

      

3.8. Коментарі, що надійшли під час е-консультацій, вивчаються та аналізуються органами місцевого самоврядування.

      

3.9. На розгляд коментарів, що надійшли під час е-консультацій, не поширюються вимоги Закону України “Про звернення громадян”. Індивідуальні відповіді щодо результатів розгляду пропозицій не надаються та не надсилаються учасникам е-консультацій.

      

3.10. Ініціювати е-консультацію особа може лише після реєстрації на веб-порталі «Е-консультації». Консультація ініційована користувачем веб-порталу перевіряється Модератором впродовж 2 робочих днів з моменту створення такої е-консультації на відповідність вимогам пункту 3.7 цього Положення. До цього часу текст консультації доступний для перегляду лише ініціатору та Модератору з приміткою «Ваше повідомлення знаходиться на модерації».

      

В разі відповідності консультації вимогам пункту 3.7 цього Положення Модератор не пізніше наступного дня після перевірки надає консультацію відповідним структурним підрозділам органу місцевого-самоврядування для вивчення та аналізу. У разі прийняття позитивного висновку структурним підрозділом органу місцевого самоврядування щодо ініційованої е-консультації користувачем веб-порталу, замовником проведення такої консультації стає структурний підрозділ органу місцевого-самоврядування, який зазначає на веб-порталі додатково інформацію про автора ініціативи.

      

3.11. У разі прийняття негативного висновку структурним підрозділам органу місцевого самоврядування щодо ініційованої е-консультації користувачем веб-порталу, оприлюднення такої консультації не здійснюється, а ініціатору, у той же термін, надсилається вмотивована відмова в особистий кабінет на веб-порталі «Е-консультації».

      

3.12. Ініціатор, якому відмовлено в оприлюдненні у зв’язку з необхідністю доопрацювання консультації, може виправити недоліки та ініціювати консультацію повторно. В разі отримання повторної відмови, консультація з ініційованого питання не проводиться.

      

3.13. Проведення е-консультацій розпочинається з дня оприлюднення на веб-порталі «Е-консультації» інформації, з якої проводиться консультації та завершується у строки, визначені органом місцевого самоврядування. Інформація про початок консультації невідкладно публікується на веб-порталі «Е-консультації», а також надсилається ініціатору консультації в особистий кабінет на веб-порталі «Е-консультації».

      

3.14. Е-консультації (шляхом проведення електронного опитування, електронної консультації з громадськістю, електронного обговорення нормативно-правового акту) організовуються і проводяться у такому порядку:

      

– визначається питання, яке буде винесене на консультацію та альтернативні пропозиції щодо його вирішення;

      

– приймається рішення про проведення консультації;

      

– розробляється план заходів з організації та проведення консультації (у разі потреби);

      

– вживаються заходи для забезпечення репрезентативності соціальних груп населення, а також суб’єктів господарювання, інститутів громадянського суспільства та інших заінтересованих осіб;

      

– оприлюднюється інформація про проведення консультації на веб-порталі «Е-консультації»;

      

– збираються коментарі, пропозиції чи оцінки щодо вирішення певного питання або опитування задля виявлення громадської думки, шляхом проведення е-консультації;

      

– формуються пропозиції та коментарі щодо кожного альтернативного вирішення питання;

      

– проводиться аналіз результатів та узагальнюється інформація отримана шляхом консультації;

      

– забезпечується врахування результатів обговорення під час прийняття остаточного рішення;

      

– оприлюднюються результати е-консультації на веб-порталі «Е-консультації» та в інші прийнятні способи.

      

3.15. В інформаційному повідомленні е-консультації (шляхом проведення електронного опитування, електронної консультації з громадськістю, електронного обговорення нормативно-правового акту) зазначаються:

      

– найменування органу місцевого самоврядування, який проводить обговорення;

      

– питання, яке винесене на консультацію, а також альтернативні пропозиції щодо його вирішення; текст проєкту нормативно-правового акту органу місцевого самоврядування;

      

– аналітичні документи, інформаційні матеріали, розрахунки, кошториси, що стосуються винесеного питання тощо;

      

– соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення;

      

– можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін;

      

– відомості про строк, порядок обговорення питання винесеного на консультацію, спосіб внесення пропозицій чи зауважень учасників, які беруть участь в консультації;

      

– спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін;

      

– прізвище, ім’я відповідальної особи органу місцевого самоврядування;

      

– строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення.

      

3.16. Пропозиції, коментарі та зауваження під час проведення е-консультації подаються лише через веб-портал «Е-консультації», вносяться в протокол е-консультації та зберігаються протягом 5 років.

      

3.17. Пропозиції, коментарі та зауваження, що надійшли під час е-консультації, вивчаються та аналізуються із залученням у разі потреби відповідних фахівців.

      

3.18. За результатами е-консультації готується звіт, в якому зазначається:

      

– найменування органу місцевого самоврядування, який проводив обговорення;

      

– зміст питання, яке було винесено на консультацію, альтернативні пропозиції щодо його вирішення або текст проєкту акту органу місцевого самоврядування, що виносилися на консультацію, а також додаткові матеріали;

      

– інформація про осіб, що взяли участь в консультації;

      

– інформація про пропозиції, оцінки та зауваження, що надійшли до органу місцевого самоврядування за результатами консультації, із зазначенням авторів;

      

– узагальнена інформація про врахування пропозицій та зауважень з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень;

      

– рішення та додатки до них, прийняті за результатами обговорення.

      

3.19. Звіт про результати е-консультації оприлюднюються на веб-порталі «Е-консультації» та в інші прийнятні способи не пізніше 15 календарних днів після закінчення консультації.

      

3.20. Рішення з додатками за результатами е-консультації в обов’язковому порядку орган місцевого самоврядування доводить до відома громадськості шляхом оприлюднення на веб-порталі «Е-консультації» та в інший прийнятний спосіб протягом п’яти робочих днів після його прийняття.

      

Розділ 4. Відповідальність за порушення порядку проведення е-консультацій

      

4.1. За порушення вимог цього Положення посадові та службові особи органу місцевого самоврядування несуть відповідальність передбачену чинним законодавством.

      

4.2. Непроведення е-консультацій з громадськістю у випадках, передбачених пунктом 1.13. цього Положення, а також неналежне проведення (з порушенням вимог цього Положення) – може бути підставою для скасування ухваленого рішення.

      

4.3. Оскарження рішень, дій чи бездіяльність органу місцевого самоврядування до суду здійснюється відповідно до чинного законодавства.

      


      


      


      

        Секретар сільської ради                                                                                    Антоніна МІКУЛІЧ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

 СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      
 
 
      

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про прийняття майна у комунальну

      

власність Девладівської сільської ради

      

 

      

          Керуючись Конституцією України, відповідно до ст. 26, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 83, 97, 122 Земельного кодексу України, ст. 186, 187, 188, 373 Цивільного кодексу України, ч. 5 ст. 13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та постановою Верховного Суду від 10.05.2018 у справі № 495/3710/13, постанова Верховного Суду від 14.11.2019 у справі № 143/1249/17  враховуючи вимогу арбітражного керуючого Шевченко В.Є. від 17.03.2020 вих. № 02-07/20, а також рішення Девладівської сільської ради від 07.12.2020 № 22-1/VIII «Про початок реорганізації юридичної особи – ОРДО-ВАСИЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ шляхом приєднання до – ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ», з метою забезпечення права власності Девладівської сільської територіальної громади,  забезпечення належного врядування на відповідній території, забезпечення дотримання принципу правової визначеності, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища сільська рада

      

в и р і ш и л а:

      

      
  • Прийняти у комунальну власність Девладівської сільської ради лісосмуги загальною площею 16 га (всього 7 посадок), що розташовані на земельних ділянках площею 13.6096 га з кадастровим номером 1225286600:01:001:0081 та площею 5.6906 га з кадастровим номером 1225286600:01:001:0079.
      
  • Прийняти у комунальну власність греблю ставка, що розташована на території Девладівської сільської ради на земельній ділянці водного фонду площею 2,7053 га з кадастровим номером 1225286600:01:002:0093.
      

Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з земельних питань, планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища.

      


      

           Сільський  голова                                                              Олена НЕЛІПА

      

 

      

с. Девладове

      

від «26» листопада 2021 р.

      

№ _________/VІI

      


У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

 КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

      
 
 
      

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

      

⌐                                                        

      

Про затвердження проекту Генерального плану та плану зонування села Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області

      


      

           Розглянувши містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території населеного пункту с. Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області», розроблену фізичною особою-підприємцем Дронь Мариною Сергіївною, керуючись ст. ст. 26, 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 6, 16, 17, 18, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», враховуючи протокол громадських слухань щодо розгляду проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території населеного пункту с. Перше Травня Софіївського району Дніпропетровської області»від 16.04.2021 та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища, з метою забезпечення раціонального розселення і визначення напрямків сталого розвитку територій; обґрунтування розподілу земель за цільовим призначенням; взаємоузгодження державних, громадських та приватних інтересів під час планування і забудови територій; встановлення режимів забудови територій та меж населеного пункту села Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області сільська рада,

      

                                                 вирішила:       

      
  • Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території населеного пункту с. Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області», розроблений ФОП Дронь Мариною Сергіївною.

      

Дане рішення, а також містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території населеного пункту с. Перше Травня Криворізького району Дніпропетровської області» оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради відповідно до вимог чинного законодавства.

      


      
  • Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з земельних питань, планування території, містобудування, будівництва, природокористування, охорони історичного та навколишнього середовища.
      


      

                       Сільський  голова                          Олена НЕЛІПА

      


      

с. Девладове

      

від «26» листопада 2021 р.

      


      

№ _____ /VІІІ

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


У К Р А Ї Н А

      

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

      

ДЕВЛАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      

КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ

      

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

      

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ

      

====================================================

      

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

      

 

      

Про затвердження розпоряджень  сільського голови, які були прийняті в міжсесійний період

      

           

      

        Відповідно до ч. 4 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію про розпорядження, прийняті сільським головою в міжсесійний період з 09 листопада 2021  року по 25 листопада   2021 року, сільська рада

      

в и р і ш и л а :

      

       

      

 1.Затвердити розпорядження сільського голови з основної діяльності, з особового складу,  про надання щорічних оплачуваних відпусток, про короткострокові відрядження,  які були прийняті в міжсесійний період з 09 листопада 2021  року по 25 листопада  2021 року,

      


      

                    

      

Сільський  голова                                              Олена  НЕЛІПА

      


      

с-ще Девладове

      

від ____________  2021 року

      

№  _____________/VІІІ

      


      


      


      


      

                                                                                   

      


      


      


      


      


      


      


      


      


      


      

                                                                                                                   

      


 






Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux