Виконавчий комітет Девладівської сільської ради є партнером Девладівської сільської благодійної організації «Агенція розвитку громад та оновлення Девладівської сільської ради» в реалізації проекту «Відповідально стався до сміття – даруй своїм онукам майбуття» в рамках іншого проекту «Покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ» Програми «U-LEAD з Європою», що втілюється спільно з Кластером сталого економічного розвитку GIZ.
9 серпня відбувся перший захід проекту: відкриті збори Молодіжної ради при Девладівській сільській раді. Зібралася небайдужа до екопроблем молодь громади. Всі присутні з цікавістю та увагою слухали презентацію першого заступника Девладівського сільського голови Колісньової Лариси щодо проекту «Відповідально стався до сміття – даруй своїм онукам майбуття», розповідь Оксани Середенко про участь Молодіжної ради в еко-кемпі «Від сміття – до добробуту».
За ініціативи присутніх, було вирішено створити при Молодіжній раді постійно діючу агітбригаду «Екоактивісти» в кількості 15 осіб, метою діяльності якої буде проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи на території громади щодо ефективного поводження з ТПВ. Також учасники заходу обговорили можливий формат роботи агітбригади та висунули ідеї щодо заходів, які хотіли б провести в громаді. Зустріч вийшла цікавою та плідною.




