Криворізький район, Дніпропетровська область
На виконання доручення Прем'єр-міністра України від 02.04.2020 р. №14221/0/1-20 в населених пунктах сільської ради розпочали проводити санітарну обробку вулиць водою без додавання миючих або інших хімічних засобів.
Попередня
Шановні жителі Девладівської ОТГ, УВАГА❗
Наступна
ЗВІТ про результати громадського обговорення пропозиції Софіївського селищного голови